Články

05.09.2019

Indigo děti

23.08.2019

Indigo dítě je tu proto, aby nás přiblížilo naší pravé podstatě. Tyto děti to vědí. Indigo cestuje pohodlně mezi světy obvykle v noci, když si myslíme, že spí.

Co je limbický otisk?
Limbický otisk je zjednodušeně program nahraný v našem podvědomí, který utváří naši subjektivní realitu.

Každý člověk v sobě nese dětskou část, která si pamatuje své dětství. Radosti i bolesti, vše má v sobě zapsané. Vnitřní dítě je naše nejcitlivější části, která touží být milovaná a přijímaná za všech okolností. Je to ta část nás, která touží být přijatá, i když zlobí či dělá chyby. Bez kritiky či výčitek. Jak se k nám v dětství...

Všimněte si zejména obranných vzorců, které jste nevědomky zavedli, aby vám pomohli vyrovnat se s původní bolestí, protože právě tyto budou odolávat pohybu.

Všichni jsme obeznámeni s našimi fyzickými těly a jejich funkcemi, ale často méně s těmi jemnými energetickými systémy. Z energetického hlediska je každý z nás tvořen vrstvami vibrační energie, z nichž každá má své vlastní specifické vibrace a účel.

Vaše jemná těla jsou různé vrstvy vibrační energie, které tvoří lidský energetický systém. Spolu s vaším čakrovým systémem vaše jemná těla a další jemné energetické body vytvářejí vzájemně propojené energetické pole kolem fyzického těla, které je obecně známé jako aurické pole. Každé z vašich jemných těl se spojuje s fyzickým tělem prostřednictvím...

Osobní a duchovní růst je v podstatě procesem lidské evoluce. Kolektivní skupina lidstva postupuje kupředu jako celek skrze úsilí, které každý z nás vyvíjí a jak se vyvíjí na individuální úrovni. Asi za posledních třicet let jsme zaznamenali masivní nárůst počtu zájemců o téma "osobního růstu" ve všech jeho různých aspektech. Ve skutečnosti se...

Květové esence pracují na energetické úrovni, aby vám pomohly znovu vyvážit vaše myšlenky, pocity a jemné energetické systémy a jsou mocnými nástroji pro vnitřní změnu a transformaci. Používání esencí může mít hluboký vliv na vaši vnitřní cestu osobního a duchovního růstu a může vám pomoci zvýšit vaši úroveň vědomí a vědomí.

Když vidíte a cítíte krásné květiny, můžete se cítit úžasně, nemluvě o tom, jak krásná kytice dokáže proměnit jakýkoli prostor. Pak vás asi nepřekvapuje, že používání léčivých květinových esencí se po celém světě pevněji zakořenilo. To je částečně způsobeno vznikajícím oborem vibračního lékařství.