Emoční vzorce

17.08.2019

Nezasloužím si čas na "mě".

Péče o sebe je stejně důležitá jako placení účtů včas, péče o vaše děti nebo údržba domu. Ve skutečnosti, když si pro sebe uděláte čas, váš přístup k životu bude šťastnější a silnější. Místo toho, abyste se báli, budete mít energii, která bude protékat jakýmkoli projektem. Udělejte si čas. Stojíš za to.

Nejjednodušší způsob, jak identifikovat emoční vzorce, je propojit je s vašimi myšlenkami.

Emoční vzorec je cokoli, kde máte emoční náboj. Nejjednodušší způsob, jak identifikovat emoční vzorce, je prostřednictvím vašich pocitů. Tělo má emoční vzorce bez ohledu na vědomí. Až příliš často emocionální trauma způsobuje více bolesti, než s jakou se můžeme vypořádat, takže ji blokujeme nebo potlačujeme.

Pocity a emoce nelze opravdu ovládat.

Emoce mají negativní a pozitivní polaritu. Abychom byli plně naživu, musíme mít přístup k oběma polaritám všech našich emocí. Můžeme se naučit měnit emoční vzorce prostřednictvím efektivního mentálního a duchovního clearingového procesu.

Emocionální stravování je forma emocionální výživy.

Existuje rozdíl mezi nalezením emocionální výživy v jídle a používáním jídla k ochraně před emocemi. K emocionální stravě dochází, když používáte jídlo jako náhradu za účast ve svém životě. Stává se to způsobem, jak se uvolnit, stáhnout, skrýt. Pochopení psychologického profilu vašeho těla vám pomůže rozpoznat a zažít vaše pocity, aby se nahradil zvyk obracet se k jídlu pro pohodlí.

Vitalita je jen stav mysli.

Vitalita je stav mysli a fyzická kondice vyplývající z kombinace zdravé, rozmanité stravy, regeneračního spánku a spoustu kyslíku z pravidelného cvičení.

Musím být vyrovnaný, abych byl vyvážený.

Rovnováha zahrnuje celou škálu emocí. Můžete si myslet, že vyvážený člověk bere všechno v klidu, nikdy není rozrušený nebo podrážděný a málokdy se dostane depresi nebo ohromen. Ale to prostě není pravda. Rovnováha není o klidném stavu. Ve skutečnosti tím, že se vyhnete negativní straně emocí, způsobujete nezdravou rovnováhu. Všechny emoce jsou součástí intuitivního systému. Skutečné rovnováhy je dosaženo prostřednictvím uvědomění a pochopení povahy našich nálad a pocitů, nikoli jejich potlačením.

"Zkusím změnit slova."

Jedním velmi důležitým krokem k posunu vědomí je odstranění omezujících slov z naší slovní zásoby. Slovo "pokus" znamená pokusit se o to nebo dosáhnout. Pokus znamená vynaložit úsilí. Spíše než řeknete, že se "pokusíte" něco udělat, zavázat se, že to uděláte, umožníte svým slovům odrážet vaše rozhodnutí.

"Nemám jinou možnost, než se cítit tímto způsobem."

Nejdůležitější věcí, kterou můžete se svým životem udělat, je vyčistit emocionální vzorce, abyste se dostali do správné pozice. Toho je dosaženo porozuměním emočním vzorcům, rozpoznáním problému, ochotou a připraveností ke změně a provedením změny.

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!