Průvodce květovými a vibračními esencemi

21.03.2020

Průvodce květovými esencemi a dalšími vibračními esencemi

Esence květin, drahokamů a krystalů pracují na energetické úrovni, aby vám pomohly  vyvážit vaše myšlenky, pocity a jemné energetické systémy, jsou mocnými nástroji pro vnitřní změnu a transformaci. Používání esencí může mít hluboký vliv na vaši vnitřní cestu osobního a duchovního růstu a může vám pomoci zvýšit vaši úroveň vědomí a vědomí.

Co jsou květové esence, drahokamy a krystaly a jiné vibrační esence?

Při práci s esencí se používá jedinečná a moudrá energie konkrétní květiny, drahokamu, krystalu, minerálu nebo geometrického tvaru. Tyto energie poskytují pozitivní vyrovnávací sílu, která přirozeným a něžným způsobem pomáhá uvolňovat staré emoce, myšlenky a postoje, které vám již neslouží. Právě tyto vzorce nevědomky vytvářejí, kdo jste a jak reagujete na situace a lidi ve vašem životě.

Jak fungují esence?

Esence pracují na energetické úrovni a na všech úrovních vaší bytosti; od vyvažování základních emocí a myšlenkových vzorců, až po otevření kanálů duchovní moudrosti a přeměny starých bloků ve vašich tělech čaker a jemných energetických systémů .

Použití esencí tímto způsobem vás přiblíží k vašemu pravému já a vytvoří změnu na příčinné úrovni a nabídne vám mocnou příležitost přinést harmonii a rovnováhu vašim emocím, mysli a duchu.

Dr. Bach popsal, jak jeho léky fungují, a řekl: "Jsou schopni, jako krásná hudba, nebo jakákoli slavná povznášející věc, která nám dává inspiraci, vychovávat naše vlastní povahy a přiblížit nás k našim Duším: a tím samým aktem přinést nám mír a zmírnit naše utrpení. "

Když vezmete esenci, někdy zjistíte, že to bude mít okamžitý účinek a budete cítit posun téměř okamžitě. Jindy se tento proces může chovat spíše jako cesta, která se odvíjí po delší dobu, protože staré vzory a vrstvy se odloupávají, něco jako vrstvy cibule. Doba, po kterou esence potřebuje, se může výrazně lišit v závislosti na tom, jak jste citliví na esence, a na tom, jak hluboce držíte vzor, ​​problém nebo stav.

Když používáte esenci, může to být někdy velmi klidný a půvabný proces a jindy se můžete cítit opravdu hluboké změny, a někdy to může být docela emoční jízda. To je dobrá známka toho, jak esence mění staré vzorce, energie a problémy, které je třeba vyjasnit a uvolnit.

Esence květin, drahokamů a krystalů vám pomohou jemně cítit a uvolňovat staré vrstvy emocí a myšlenkových vzorců, které nevědomě vytvářejí, kdo jste a jak reagujete na situace a lidi ve vašem životě.

Kdy a proč bych měl používat květinové esence?

Esence lze použít v jakékoli situaci, kdy je v některých aspektech vašeho života nedostatek pohody, emoční, mentální nebo duchovní. Použití vibračních esencí má kořeny v tradici, která uznává jednotu jako základní pravdu života. Esence podporují proces vnitřního růstu a transformace, který vám může pomoci probudit se k novému pochopení sebe sama. 

Lze je velmi úspěšně použít jako samostatnou terapii, také je lze kombinovat nebo použít jako doplněk k jakémukoli jinému typu terapie. V tomto ohledu se esence často používají spolu s doplňkovými terapiemi kineziologie, homeopatie, kraniosakralní terapie a poradenství.

Jak mohu používat esence?

Esence jsou jednoduché a snadno se používají a obvykle se berou ústně nebo stříkají do aurického pole.

Pokud používáte ústně, obvykle je to 4 kapky na jazyk nebo pod jazyk (frekvence bude záviset na tom, jakou esenci používáte).

Pokud používáte esence ve spreji, můžete jej volně rozstřikovat do svého aurického pole, nebo můžete také použít kterýkoli z našich sprejů ústně.

Esence mohou být také použity jako spreje na čištění prostoru. Můžete je použít doma, na pracovišti nebo kdekoli jinde, kde je stará energie, která potřebuje vyčištění. Práce s esencemi tímto způsobem je jednoduchý a snadný způsob, jak udržet svůj energetický prostor čistý a tam, kde je to nutné, vyčistit a uvolnit veškeré uvízlé energie, myšlenkové formy nebo emoce od jiných lidí nebo obtížných situací.

Stručná historie květinových esencí

V průběhu věků se lidstvo tradičně obracelo k přírodě, když jsme potřebovali pomoc. Zdá se, že instinktivně víme, že v kráse a jednoduchosti přírody najdeme vzpomínku na svůj vlastní plán harmonie, rovnováhy a celistvosti. Využití přírodních vibračních frekvencí a energií vytvořených v esencích je součástí této starodávné tradice.

Dr. Edward Bach je často považován za otce květinových esencí a byl to určitě někdo s vizí a důležitým poselstvím pro nás všechny . Jednoduchým a přímým způsobem nám prostřednictvím svých léků i knih poskytl pochopení, že v našem životě potřebujeme vytvořit rovnováhu a celistvost. Tyto pravdy jsou nyní stejně vhodné, jako tomu bylo v době Dr. Bacha, a dnes tvoří základ pro používání všech vibračních esencí.

Průkopnická práce Dr. Bacha ve 30. letech 20. století pomohla zrodit nejen jeho 38 léků, ale také vzkvétající a stále se rozšiřující škálu dalších květinových esencí, které dnes vidíme po celém světě. Nyní je k dispozici mnoho různých esencí a od mnoha různých výrobců, velkých i malých; od květinových esencí po drahokamy a křišťálové esence a posvátných geometrických esencí do esencí prostředí, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný účel a energetické vzory.

Hlouběji působící esence

Mimo květové jsou na trhu drahokamové a křišťálové esence a jejich kombinace navržené tak, aby se zaměřily na konkrétní problémy.

https://www.kvetovaterapieessencies.cz/internetovy-obchod/?collection=indigo-esence

Tyto esence mají schopnost pracovat s našimi nejhlubšími vzory - našimi hlavními myšlenkami, emocemi a krystalová energie - pomáhá uvolňovat vrstvu po vrstvě, dokud se nedostanete ke kořeni problému. Může to být velmi silný a transformativní proces, který vám pomůže překonat vaše stará omezení a vnímání o sobě a uvolnit všechny staré bloky ve vašich jemných energetických systémech.

Stejně jako u Bach Esencí můžete použít hluboce působící esence samostatně, jako součást předem připravené kombinace nebo připravit vaší osobní lahvičku.                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!