O mně

Jak to často bývá můj osobní rozvoj ke mne přišel prostřednictvím mých dětí. Někdy bychom zkrátka rádi vyprávěli jiný příběh, než je ten, který žijeme. Dobře to znám i já - zkušenost s mimoděložním těhotenstvím a tehdejší nedostatek informací byl i mou motivací  a vstupem k této práci. Objevovala jsem a učila se, jak svůj příběh přepsat. Mými pomocníky se staly květové esence a kraniosakrální terapie. S pokorou tak mohu dnes předávat vědomí, že i nepříjemná zkušenost může být pro nás cesta..... 

Dlouhodobě se ve své praxi věnuji především oblasti emoční neplodností, uvolnění traumatických zážitků s mimoděložním těhotenstvím, potratem, zamlklým těhotenstvím, tak ať můžeme podpořit zdravý průběh nového těhotenství a porodu. Věnuji se také tématu ranému dětství (prvotní otisky, traumatický porod, strachy a noční děsy, ADHD a poruchy soustředění, žárlivost na sourozence, přílišné upnutí na rodiče, problémy s usínáním, nástup do školy nebo školky a další). 

Je mi ctí být výhradním distributorem a dovozcem esencí Love Remedies a Indigo esencí a s nimi spojenými produkty do České a Slovenské republiky.

Všichni se občas potkáváme ve svých životech s tématy se kterými si nevíme rady, někdy se stále dokola cyklíme v situaci a nevíme jak z ní ven. Z jemných  květových esencí jsem vytvořila  kombinace květových esencí na různé téma. Kombinace ESSENCIES pomohou uvolnit emoce, myšlenky, pomohou se stresem či nespavostí. CBD olej, svíčky, tělové esence jsou obohaceny o květové esence,  které nás osloví svou laskavou a moudrou energií.