REFERENCE

Je to pár měsíců co si užívám kouzlo esencí.
Začalo tím, že chci být klidnější což se povedlo a přetrvává. Nejsem ten nervózní, pořád nic nestíhající člověk, který už ráno vstával s pocitem, že ten den nic nestihne a od rána byl jen uzlíček nervů.
Daří se mi koukat na věci jinak, neřeším co nechci řešit a úžívám si sebe.
Řešila jsem si práci, která mě štvala a necítila jsem se tam dobře, při změně úhlu pohledu zase chodím do práce s radostí a elánem, jsem vděčná, že práci mám.
Vztah se synem se změnil k lepšímu, dny jsou klidnější, a když občas přijde křik, už vím, že to prostě musí jít ven. Časy kdy jsme všechno drželi v sobě a nemluvili, neventilovali své pocity a emoce jsou dávno pryč, vědomě se sebou pracuji a dostávám se k sobě blíž, učím se říkat NE bez pocitu viny.
Od okolí jsem se dozvěděla, že je ze mne cítit klid a jistota a taky, že ze mne něco pěkného vyzařuje 😍
Každá lahvička přináší nové poznání a nové emoce a odkrývá témata, které mne posouvají dále .

Lucie 

Vrtá mi hlavou jak je možné, že já se snažím přijít na to kde je problém. Nazvat ho. Přijmout ho. A roky to nedokážu. A pak přijdu k tobě, nešťastná, motám se v kruhu a ty to během chvíle dokážeš.... 🙃 

Jana

Mám radost z Aňulky. O víkendu jsem přišla na příčinu strachu.... Sice neusíná brzo, ale spí ve své posteli, klidněji a v noci se nebudí. Strachy jsou, ale menší.🙂 Během týdne se naučila plavat i lyžovat, je uvolněnější a jistější... 
Jana a Anička

Esence boří hranice
Esence boří mantinely
Esence boří nastavení
Esence boří strach
Esence boří předvídání
Esence boří nezájem
Díky esencím jsme sví
Díky esencím si vše užíváme
Díky esencím se nebojíme
Díky esencím se máme lépe
Díky esencím vidíme "věci" jinak
Díky esencím nás vidí okolí jinak a lépe a přijímá nás jako nás
Díky esencím se neschováváme
Díky esencím chceme
A HLAVNĚ DÍKY ESENCÍM TO JDE ❤

DÍKY ŽE TĚ PETI MÁME ❤

Sezení s Pěťkou je už samo o sobě léčení. Má andělskou energií. Její květové esence mají velkou sílu. Svíčky jsou nejen krásně voňavé, ale hladí na duši. Moc všem doporučuji cokoliv co Peťka dělá. 17 let jsem čekala na dítě a po sezení u ní, je chlapeček na světě.
Veronika a Pavlík

Dobrý den,chtěla bych moc pochválit a doporučit paní Peťku Fritsch za její esence, které mi už mnohokrát velmi pomohly při léčbě, naposledy při borelioze, namíchala mi esence jako podporu a po měsíčním užívání mám výsledky krevních odběrů negativní.Mockrát děkuji 

Martina

Setkání s Peťkou je pro mě velkým přínosem, pomohla mi pochopit bytost z emocionálního hlediska. Velmi mi to pomohlo v mém osobním životě, pochopit události, které jsem prožila....Květové esence mi pomohly zbavit se strachu, pochyb, najít sama sebe a objevit skryté touhy a schopnosti. Pomohly mi najít sílu vykročit a jít za svými věcmi, které mě naplňují a dělají šťastnou. Pomohly mi najít ztracenou sebedůvěru v sebe sama a své schopnosti. Je to dlouhá cesta, ale jsem ráda, že jsem se na ní dala, již teď zažívám dávno ztracený pocit z toho co jsem dokázala ve svém životě. Esence mě utvrdily v tom, že síla přírody je neskutečná a má obrovskou duši a sílu pomoci všem, kteří chtějí uzdravit své Já. Na každé setkání s Peťkou se moc těším a vždy odcházím s pozitivní energií a touhou jít po cestě poznání a uzdravení sama sebe. Děkuji Vesmíru, že mě mé kroky přivedly právě k ní...k tak báječné osobě.
Jana

Petru znám, protože k ní chodím s mými dětmi na květové esence, kdy nám pomohla se synem ADHD, a díky esencím nemáme nasazenou léčbu Ritalin.

Když jsem šla poprvé na kraniosakrální terapií, moc jsem netušila co se bude dít. Brala jsem to jako odpočinek a relax. 
S Petrou jsem se cítila příjemně a pocítila k ní důvěru. Po pár minutách, jsem cítila jak mé tělo reaguje a uvolňuje a potom jsem se ocitla v děloze své matky, byl to pro mě velmi silný zážitek a mnoho pocitů i slz se vyplavilo ven. Ale potom přišla velká úleva a pochopení některých věcí. A na kranio docházím od té doby stále ))) 
Markéta, Lukas, Viki