Články

Pokud jste jako já, pak víte, že vidět a cítit krásné květiny vám může připadat úžasné, nemluvě o tom, jak krásná kytice dokáže proměnit jakýkoli prostor. Pak vás asi nepřekvapí, že používání léčivých květových esencí se používá po celém světě. Je to částečně způsobeno vznikajícím oborem vibračního lékařství.

Naše společnost se neustále snaží emoce snižovat, skrývat a měnit. Ale bez ohledu na to, co děláme, naše emoce tady budou vždy.

Příroda je klidná, příroda nesoudí, příroda prostě je. Být uzemněn je populární fráze. I když to může znít jako byste museli ležet na zemi, abyste toho dosáhli - je to mnohem méně doslovné než to. Je to spíš stav bytí.

Echinacea, neboli Třapatka nachová, je rostlina, patřící do čeledi hvězdnicovitých. Její název vznikl z řeckého slova Echinos, což znamená ježek, pravděpodobně kvůli vzhledu jejích květů. Echinacea byla používána jako tradiční indická léčivá rostlina. Léčivé jsou zejména dva druhy, a to Echinacea purpurová a Echinacea úzkolistá. Rostou na prériích...

05.09.2019

Indigo děti

23.08.2019

Indigo dítě je tu proto, aby nás přiblížilo naší pravé podstatě. Tyto děti to vědí. Indigo cestuje pohodlně mezi světy obvykle v noci, když si myslíme, že spí.

Co je limbický otisk?
Limbický otisk je zjednodušeně program nahraný v našem podvědomí, který utváří naši subjektivní realitu.

Každý člověk v sobě nese dětskou část, která si pamatuje své dětství. Radosti i bolesti, vše má v sobě zapsané. Vnitřní dítě je naše nejcitlivější části, která touží být milovaná a přijímaná za všech okolností. Je to ta část nás, která touží být přijatá, i když zlobí či dělá chyby. Bez kritiky či výčitek. Jak se k nám v dětství...

Všimněte si zejména obranných vzorců, které jste nevědomky zavedli, aby vám pomohli vyrovnat se s původní bolestí, protože právě tyto budou odolávat pohybu.