Články

Somato emocionální uvolnění je definováno Dr. Johnem Upledgerem, zakladatelem kraniosakrální terapie, jako: vyjádření emocí, které některá část klientova nevědomí zadržela, potlačila a izolovala v soma.

Každá fáze vývoje raného dětství, je považována za nejdůležitější fázi lidského růstu. Je to proto, že zvládnutí nebo nezvládnutí těchto fází, může mít dopad na pozdější vývojové fáze děti.

Je důležité, jak přicházíme na svět? Téma, o kterém se v dnešní době začíná mluvit. To jakým způsobem se narodíme, má vliv na náš budoucí život. Miminko, které přichází na svět láskyplným vedením a maminka je v důvěře napojená na miminko, vnímá svět jako bezpečné místo, miminko, které přichází na svět vedeným, medikovaným porodem, neosobním...

Porod je přirozený proces a měl by probíhat hladce, né vždy tomu takto je.Pokud zažijeme, nepříjemné události během porodu může se rozvinout postnatální posttraumatická stresová porucha (PTSD) známá jako porodní trauma.

Přepiš svůj porodní příběhŽádný porodní příběh není nikdy stejný, každý je jedinečný a jen a jen Váš, ať je to první nebo čtvrtý porod, každý ve vás zanechá jiné otisky.

Léčba květovými esencemi není novinka, tato terapie, byla používána domorodci v Austrálií a Peru. V 16. století jí představil lékař Paracelsus, který nechal pacienty pít rosu z květin, aby měli přístup k těmto léčivým vlastnostem.

Tělové svíce patří mezi alternativní a holistickou metodu.

Téměř každá kultura po celém světě používá svíčky k obřadům, rituálům a oslavám. Zdá se, že s jejich světlem přichází zvláštní energie a symbolika. A když se použijí k meditaci či rituálu, mohou být docela mocné.

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
   T: +420 775 234 669                    email: kvetoveesence@seznam.cz                  FB kvetovaterapieessencies                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    

  Pracujeme s láskou      

div class = "fb-like" data-href = "https://developers.facebook.com/docs/plugins/" data-width = "" data-layout = "standard" data-action = "like" data -size = "small" data-show-faces = "true" data-share = "true" >