Lidský energetický systém

17.08.2019

Všichni jsme obeznámeni s našimi fyzickými těly a jejich funkcemi, ale často méně s těmi jemnými energetickými systémy. Z energetického hlediska je každý z nás tvořen vrstvami vibrační energie, z nichž každá má své vlastní specifické vibrace a účel.

Jak naše fyzické tělo souvisí s našimi jemnými energetickými systémy?

Fyzické tělo sestává z energie, která vibruje velmi pomalu, a proto se zdá, že naše fyzické oči jsou pevné. To nás vedlo k tomu, abychom se zaměřili hlavně na fyzický aspekt sebe samých, aniž bychom si uvědomili, že je ve skutečnosti vytvořen a podporován energetickými vrstvami, které jsou mimo naše normální vnímání.

Jak se naše energetické systémy vzájemně propojují?

Naše energetické body, energetické vrstvy a jemná těla vytvářejí vzájemně propojené energetické pole kolem fyzického těla, které je obecně známé jako aurické pole. Každé jemné tělo se připojuje k fyzickému tělu prostřednictvím energetického bodu nebo čakry, který směruje energii do fyzického těla prostřednictvím systému meridiánů.

Čakry - systém

Naše čakry jsou jemné energetické body, kola energie. Působí jako energetické brány nebo body pro výměnu energie.

V našich energetických systémech máme několik set těchto bodů pro výměnu energie, ale ty nejznámější jsou sedm, které jsou etericky spojeny do páteře a hlavy.

Sedm hlavních čaker a tři důležité drobné čakrové body

  • Chodidla chodidel *
  • Základní čakra
  • Sakrální čakra
  • Solar Plexus Chakra
  • Srdeční čakra
  • Čakra vyššího srdce *
  • Krční čakra
  • Čakra čakra
  • Korunní čakra
  • Vyšší čakry *

Když jsou zdravé a fungují správně, tak čakry fungují jako brány pro životně důležitou energii životní energie z jemných těl, aby vstoupily do fyzického těla přes nadis a meridiány, přičemž současně poskytují výstupní bod pro uvolnění energie s nižší frekvencí zpět do jemná těla pro transmutaci.

Fyzické tělo je závislé na tomto životně důležitém toku energie, aby udržovalo optimální pohodu. Čakry se mohou zablokovat dlouhodobě drženými negativními stavy - rigidními myšlenkovými vzory, negativními emocemi, toxiny atd. Každá ze sedmi hlavních čaker představuje kromě svých dalších funkcí úroveň vědomí nebo vývojové fáze života.

Jak mohu znovu vyvážit své čakry?

Máme řadu kombinací květin, drahokamů, které vám pomohou znovu vyvážit vaše čakry.

Naše jemná těla a Aura

Pojem jemná těla popisuje různé vrstvy vibrační energie, které tvoří lidskou bytost mimo zjevnou fyzickou vrstvu. Ačkoli je nevidí fyzické oči, mohou být viděni skrze třetí oko.

Když se pohybujete ven z fyzického těla do aurického pole, každé jemné tělo vibruje při mírně rychlejších vibracích než předcházející. Takže éterické tělo je rychlejší než fyzické a emoční tělo je rychlejší než éterické tělo atd. Každá z těchto různých vrstev energie, včetně té, kterou poznáme, když fyzické tělo proniká ostatními, aby fungovala jako úplný systém. Naše jemná energetická těla zahrnují: Eterické Tělo, Emoční Tělo, Dolní Duševní Tělo, Vyšší Duševní Tělo, Příčinné Tělo, Tělo Duše a Integrované Duchovní Tělo.

Zdroj / Internet


                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!