Výběr emocí a pocitů

17.08.2019

Věnování pozorností svým emocím a jejich vibracím, kterým dovolujeme, aby se staly součástí našich životních zkušeností, nabývá na důležitosti.

V naší současné realitě máme k dispozici širokou škálu frekvencí obsažených v rámci toho, co by se dalo označit jako různé paralelní reality. Některé z těchto "realit" existují ve starém trojrozměrném vzorci a jiné se vztahují k nové šabloně 5. dimenze. V současné době běží bok po boku, kdy vědomě nebo nevědomě vytváříme kreativní rozhodnutí o tom, jak chceme zažít život.

Výběr emocí a pocitů, které v našem vědomí udržujeme nejvíce, vytváří filtr, který určuje, jakou "realitu" zažíváme. Tok energie je v současné době nasměrovaný tak, aby nám poskytoval příležitosti k přezkoumání a úpravě všeho v našem životě, který není v souladu s novou šablonou 5. dimenze.

Naše tři nižší čakry musí neustále upravovat a rozšiřovat svou funkci, aby vyhovovaly změnám, které v tomto ohledu musíme provést. Silné energetické základy jsou zásadní pro naší schopnost ukotvit a udržet energie vyšších frekvencí.

Kořenová čakra je zde obzvláště důležitá, protože poskytuje velmi nezbytný kotevní bod pro naše vícerozměrné já, uzemnění a být přítomen.

Obtížnost s kreativitou, přizpůsobivostí nebo změnou může souviset s čakrou sakrální.

Čakra solar plexus je dalším energetickým bodem, které při vývoji a růstu často potřebuje podporu, souvisí se snahou soustředit se na svou vlastní energii a příliš vás ovlivňují situace a lidé kolem vás.

Srdeční čakra otevírá srdce a přináší bezpodmínečnou lásku. Když je srdeční čakra zavřená, jsou zde pocity osamělosti, odloučení nebo izolace od ostatních, strach z blízkosti nebo pocit nemilování.

Páté dimenzionální vědomí je založeno na srdci, jednotném vědomí, něčem, které všichni známe, když se spojujeme s vibracemi našeho vícerozměrného já, prostřednictvím srdeční čakry.

Tichý bod v srdci, kde se musíme plně otevřít, abychom mohli přijímat a absorbovat vysokofrekvenční energie.

Dvě z nejobtížnějších vibrací, pokud jde o schopnost soustavně udržovat vědomí založené na srdci, jsou strach a úsudek, takže pokud některá z těchto nepříjemných frekvencí, je ve vaší blízkostí může vám pomoci kombinace esencí Odvaha ; transformující strach na sílu a odvahu ; Tvořivost na vnitřní svobodu.

www.kvetoveesenceessencies.cz - eshop

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!