Vaše tělo a emoce

17.08.2019

Pomůže mi učení o mém těle vymazat emoční problémy?

Ano. Typ vašeho těla má specifické emocionální problémy, které musíte rozeznat a uvolnit. Tyto hlavní problémy ve skutečnosti drží nad vámi obrovskou moc a ovlivňují to, jak přistupujete k životu. Diktují vaše obavy a touhy, tyto základní problémy je potřeba uzdravit.

Co se stane, když ignorujeme nebo potlačíme negativní emoce?

Jsou uloženy ve velkých žlázách a orgánech a nakonec způsobují fyzickou nebo emoční bolest, která způsobuje nepříznivé účinky na tělo. Například hněv je uložen v játrech. Blokovaná energie musí být přesměrována a uvolněna prostřednictvím efektivního procesu léčení.

Jak mohu identifikovat emocionální vzorec?

Nejjednodušší způsob, jak identifikovat emoční vzorce, je prostřednictvím vašich pocitů. Trauma, ať už skutečné nebo vnímané, obvykle nastavuje počáteční vzorec a podobné situace je stále vyvolávají. Jak vaše vědomí roste, máte příležitost tento vzorec udržovat nebo léčit.

Jak éterické oleje pomáhají uvolňovat nebo měnit emocionální vzorce?

Emoční vzorce jsou drženy v celulární paměti. Pravděpodobně jste už zažili, jak vás určité pachy přivedou zpět do vzpomínek z dětství a s tím spojené příjemné nebo nepříjemné pocity. Vůně vstupuje do limbického systému mozku, který je sídlem našich emocí. Složky, které se nachází ve vysokých koncentracích v éterických olejích, pomáhájí zvyšovat obsah kyslíku v limbickém systému, který zase "odblokuje" DNA a umožňuje uvolnění emocionálních zavazadel z buněčné paměti.

Jak jsem rozvíjel své emocionální vzorce?

Emocionální vzorec je reakce na přežití založen=m na strachu. Účelem ega je chránit nás před poškozením. Je to jako velký počítač, který shromažďuje všechna data z našich životních zkušeností, bere vše, co řekl, doslova a ukládá je. Ochranné reakce ega jsou založeny na minulých zkušenostech, takže budoucí reakce budou stejné, pokud se program nezmění. Když jsme dospělí a rosteme, potřebujeme aktualizovat program ega, abychom využili náš plný potenciál.

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!