Tělové svíce

07.03.2021

Tělové svíce patří mezi alternativní a holistickou metodu.

Tělové svíce použijte přímo na bolestivá místa, meridiánové dráhy, akupresurní a reflexní body na nohách a rukách. Můžete je použít i ke stimulaci čaker. Účinné jsou při nervozitě, vnitřním u, pokud člověk nemůže usnout, jsou vhodné k relaxaci a harmonizaci.

Tělové svíce jsou duté trubičky, které se přikládají na tělo přes papírový kapesník, před aplikaci svíce si připravte klidné a pohodlné místo, misku s vodou, zapalovač, nůžky. Na aplikaci tělové svíce doporučuji podívat na video např. na you tube.

Princip působení svíce využívá komínový efekt. Proto je důležité, aby svíce co nejlépe doléhala na pokožku v místě, kde pálíme. Díky podtlaku, který ve svíci vzniká, se uvolní zablokovaná energie a tím uvolní samo-léčebnou energii těla. Dále částečně z těla odsaje nečistoty.

Již naši předkové věděli, že každá nerovnováha, ať už tělesná nebo psychická, i každá bolest dává člověku signál, že proud energie v těle je narušen.

Pro místa přikládání tělových svící využíváme celostní diagnostiku i místa obtíží,  určeném klientem. Svíce vytahuje materii do okolí 5 cm do stran i hloubky postiženého místa. Po skončení přiložení svíce celý proces dobíhá ještě určitou dobu, úměrně hloubce procesu nastalých změn, trvající řádově dny až týdny.

Tělové svíce se dají přikládat i na jednotlivé body meridiánových drah, využívám je také k harmonizaci čaker a pomohou tak k uvolnění bloků a návratu radosti ze života.

Při hoření tělové svíce dochází ke spalování energií v auře a energetických tělech. Z toho důvodu může dojít k různým emočním reakcím. Svíce odstraňuje negativní emoce z těla a spaluje negativní energie apodTyto reakce jsou žádoucí a nijak se jim nebraňte. Jsou důkazem uvolnění emočních bloků. Jedním ze základních míst pro ošetření psychiky je místo mezi 6. a 7. krčním obratlem a solar plexus.  

Pro podporu léčení a hojení mohou být použiti vonné oleje.

Levandule - pro zklidnění

Rozmarýn- na rozproudění

Kurkuma - protizánětlivá

Meduňka - zklidňující

Máta - dýchací problémy

Nedoporučuje se používat:

- do otevřených ran

- na sliznici

- v případě alergie na obsažené látky

- v místě srdce (doporučuje se dále od srdce)

- na vrcholku hlavy - v oblasti sedmé čakry (raději horní okraj čela)

Je důležité zvýšit pitný režim před a po použití svíce.

 

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!