Květová terapie 

Kombinace květových esencí jsou vytvořeny pro nejčastější témata, emoce a pocity, které lidé řeší a pokud nechtějí čekat na termín konzultace. 

Květové esence s konzultací a následně s lahvičkou na míru, pro daného člověka, má širší možnost pomoci člověku s tématem, emocí, pocitem, které momentálně řeší. 

Terapie vychází z toho, že převážná část našich fyzických potíží je způsobena nerovnováhou našich emocí. Náš systém může být v nerovnováze z několika důvodu, určitých myšlenek, pocitů nebo zážitků, esence nám pomáhají uvolnit hluboce zakořeněné pocity a přesvědčení, negativní programy a vzorce chování, které nám již neslouží, dochází k léčení a rozpouštění bloků, starostí, a strachu. Dochází k obnovení energie, radosti a vnitřního klidu. 

Kombinace esence vhodná k otevření upřímné komunikace. Ladí nás na jasné myšlenky, učí nás nehodnotit a mít pochopení pro druhé s úctou k jejich odlišnosti. Podporují nás k vyslovení svých přání a názoru, přináší pozitivní sebevyjádření a podporují komunikaci od srdce. 30 ml. 390 kč

Kombinace esencí pomáhá s tématem nedůvěry, která vzniká v dětství, pokud dítě nemá dostatečnou pozornost a lásku rodičů, není vítáno a přijato tak tito lidé se potom stávají nedůvěřiví a podezřívaví, tvoří si vztahy, kde bývají závislí na druhých lidech. Ukotvují pocit bezpečí, důvěry a klidu.

Kombinace podporuje člověka, aby se nebál přijmout nové věci ve svém životě, někdy když věci nepřicházejí tak rychle jak si přejeme nebo se v tom novém teprve rozkoukáváme a srovnáváme ho se starým, naučeným a jistým, máme tendenci se vracet k tomu starému, kombinace dodává trpělivost, těšení se, abychom se v životě mohli posunout zase dále a...

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!