Květová terapie 

Kombinace květových esencí jsou vytvořeny pro nejčastější témata, emoce a pocity, které lidé řeší a pokud nechtějí čekat na termín konzultace. 

Květové esence s konzultací a následně s lahvičkou na míru, pro daného člověka, má širší možnost pomoci člověku s tématem, emocí, pocitem, které momentálně řeší. 

Terapie vychází z toho, že převážná část našich fyzických potíží je způsobena nerovnováhou našich emocí. Náš systém může být v nerovnováze z několika důvodu, určitých myšlenek, pocitů nebo zážitků, esence nám pomáhají uvolnit hluboce zakořeněné pocity a přesvědčení, negativní programy a vzorce chování, které nám již neslouží, dochází k léčení a rozpouštění bloků, starostí, a strachu. Dochází k obnovení energie, radosti a vnitřního klidu. 

Kombinace podporuje silné a laskavé pouto ve vztazích. Integruje ženskou a mužskou stránku. Učí nás rozpoznávat emocionální hloubku. Vede k přijetí závazku a odpovědnosti, ale také svobodě a lehkosti ve vztahu. Podporuje budování hlubokých přátelství a zájem o druhé. Obohacuje o důvěru a moudrost ve vztahu.

Tyto květové esence uvolňují nezdravě silné citové vazby a pomáhají rozpustit a propustit nepotřebné emoce. Učí nás žít ženskou stránku osobnosti, naše pravé Já. Dodávají odvahu léčit ženské zraněné srdce. Přináší ženskou energií, soulad sama se sebou, novou inspiraci a nadšení k tvoření života k vlastní spokojenosti.

Kombinace květových esencí pomáhají uvolnit negativní přesvědčení, které máme spojené s penězi a hojnosti, často mohou být převzaté z rodiny. Jako malé děti slýcháme o penězích mnoho věcí a tím si můžeme tvořit různá přesvědčení, které nám potom brání v prožívání hojnosti. Esence pomáhají vytáhnout tato negativní přesvědčení a otevírají cestou k...

Vnímáte, že máte udělat ve svém životě změny? Udělat v životě změny není jednoduché, často ke změnám vykročíme, ale častěji se vrátíme zpět. Proč je to tak složité? Může za tím být strach, my totiž nevíme co nám to "nové" přinese, zda přeci jen není lepší nechat si to staré, to co už známe a cítíme se v tom jistě....

Kombinace esencí přijímá a léčí otázky mužského rodu. Rozpouští staré napětí a dodávají nový životní elán. Osloví silnou osobnost s citlivou povahou. Podporují otevřený, vnímavý rozum, umí vynést na světlo dřívější rozhodnutí, pozorovat jej a měnit. Učí nás převzít zodpovědnost za své činy. Ladí, na jasné myšlenky a mužskou sílu.

Kombinace květových esencí rozpouští utkvělé představy a dodávají odvahu měnit staré vzorce chování. Rozptylují temnotu a smutek. Přeměňují strach v odvahu. Mají povznášející a povzbuzující energií. Učí nás rozpoznávat pravdu a vidět věci v širším kontextu. Dodávají odvahu dělat věci jinak, dávají možnost nového způsobu bytí.

Kombinace esencí stabilizují a zklidňují rozbouřené emoce. Vhodné pro lidi, kteří na základě minulých zkušeností mají v sobě rozbouřené emoce a v hlavě jim stále krouží myšlenky a pochybnosti, esence pomáhají obnovit vnitřní klid a rozplést minulé události, aby se hlava i tělo ztišilo.

Kombinace květových esencí uvolňují od strachu a melancholie. Rozvíjí schopnost těla a duše prožívat radost. Obnovují nadšení, vitalitu a přináší nový zájem o život. Působí jako energetický balzám, navozující pocit štěstí a harmonie. Učí nás mít dávání a přijímání v rovnováze.

Bře 05

Aura sprej

Aura sprej je určený pro lidi, kteří mají dlouhodobý pocit únavy, vyčerpání, jsou negativně nastavení, chybí jim radost, potřebují pozvednout náladu. Podporuje první, třetí a šestou čakru. Tvoří harmonický obal, kolem aury člověka.

Bře 05

SOS esence

SOS esence vhodné, při neočekáváné události, šoku, strachu, vhodný jako výbava domácí přírodní lékárničky. K dostání ve spreji i v kapkách 30 ml, cena 390 kč

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!