Esence květů Fuchsie

17.08.2019

Odstranění starých emocí ze srdeční čakry

Fuchsie je silná esence, která pomáhá odstranit emoční blokády srdeční čakry. Abychom se úplně vzdali starých hluboce zakořeněných vzorců, musíme nejprve na situaci nahlížet z dostatečně vysoké perspektivy, abychom mohli uvolnit mylné představy, které nám zabránily jasně vidět situaci.

Práce se srdeční čakrou

Práce z této vyšší perspektivy může být zvláště obtížná, pokud existuje mnoho nevyřešených emocionálních problémů blokujících srdeční čakru . Strach, zlost, zármutek a vina nás budou držet ve starých vzorcích. Dokud neuvidíme minulost jako "pravdu", může se osoba cítit, že je bezpečnější držet se starých zastaralých vzorců, i když jasně vedou k nepohodlí a neštěstí.

Fuchsie je výjimečná esence, která podporuje rychlé uvolnění obtížných emocionálních problémů ze srdeční čakry. Je zvláště užitečná v nepříjemných situacích, kdy můžete cítit vrstvu emocí sedící v srdci, ale prostě se k nim nemůžete úplně dostat, abyste ji uvolnili. Pro mnoho lidí je to v současné době velmi běžná zkušenost, protože se všichni snažíme vyloučit ty staré trojrozměrné vzory a přesvědčení, které nám neumožňují expandovat do vědomí páté dimenze.

Fuchsie je také velmi užitečná esence pro situace, kdy se cítíte odpojeni od energie vašeho srdce, ale emoce nejsou zřejmé nebo na povrchu. V této situaci, po určitou dobu, Fuchsie podpoří jemné uvolnění potlačených emocí, což přinese větší jasnost a spojení.

Fuchsie je výjimečná esence, která pomáhá podporovat rychlé uvolnění obtížných emocionálních problémů ze srdeční čakry.

Zdroj/Internet


                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!