Vibrační medicína

17.08.2019

Jednoduchý způsob, jak porozumět vibrační medicíně, je vidět ji jako terapii, která využívá energie nebo vibrační frekvence k obnovení nebo udržení pohody u člověka.

Vibrační medicína je duchovní věda založená na vyvážené filosofii, která zahrnuje vědecké i duchovní principy. Dnes je běžně kategorizována jako celostní nebo alternativní medicína, filozofie, na níž je založena, nepodporuje tradiční principy. 

Místo toho je založena na pochopení Einsteina a dnešních špičkových kvantových fyziků, že všechno kolem nás, včetně našich fyzických těl a našeho zdánlivě "pevného" každodenního světa, je vzájemně propojeným polem energie vibrující při různých rychlostech. Z tohoto pohledu můžeme snadněji ocenit, proč jsou základní nástroje vibračního lékařství prostě různé vibrační frekvence.

Použitím univerzálního principu, že vyšší frekvenční energie pozitivně ovlivní nižší frekvence, jako je strach, vztek, vina atd., Lze provést mnoho jednoduchých úprav, která ovlivní příčinu problému.

Některé z nejúčinnějších vibračních frekvencí, které nám pomáhají udržovat harmonickou rovnováhu a pohodu v našem životě, pocházejí z přírodní lékárny matky přírody prostřednictvím úžasných darů rostlin a minerálních království. Velmi běžný způsob, jak tyto vibrační frekvence snadno zpřístupnit, je ve formě vibračních esencí.

Vibrační medicína - součást starověkého systému léčení

Ačkoli se tento způsob práce může zdát relativně nový, ve skutečnosti je součástí velmi starodávného systému léčení, jehož znalost se nyní znovu objevuje, jakmile dosáhneme úrovně kolektivního vědomí, budeme podporovat jeho používání. 38 květových esencí, které Dr. Bach vyvinul ve Velké Británii v roce 1930 jsou snad nejznámější novodobý příklad tohoto oživení, pomohl tak položit základy pro růst, ke kterému došlo v této oblasti v průběhu několika posledních let.

Vibrační medicína je důležitou součástí naší budoucnosti a nakonec bude tvořit základ medicíny 21. století, protože porozumění, na nichž je založena, bude stále více chápáno a přijímáno.

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!