Uvolnění starých emocionálních vzorů

17.08.2019

Možná se bojíte, že vás někdo, koho milujete, opustí. Nebo selžete při čemkoli do čeho se pustíte. Čas od času se vaše staré emocionální vzorce vplíží zpět do vašeho vědomí. A vy opravdu nevíte proč. 

Už jste "pracovali na svých problémech" a pokusili jste se jít dál? Samozřejmě, že ano. Uznal jsi emoce, dovolil sis přijmout pocity, mluvil jsi o tom a stejně se opakuje znova scénář?

Existuje důvod, proč je tak těžké změnit. Hluboko nasazené emocionální vzorce jsou zabudovány do buněk těla. Vaše buněčná paměť obsahuje všechny vaše zakořeněné vzorce - mentální, fyzické a emoční; není divu, že je těžké je uvolnit! Každý typ těla přichází s hlavními problémy spojenými se strategiemi naučenými v dětství. 

Cílem je najít základní emoce, naučit se lekci, kterou vás musí naučit a poté uvolnit buněčný vzorec. Tajemství přístupu k celulární paměti je váš čich. Léčení emocí vůní není nový objev; ve skutečnosti je založeno na raných egyptských léčebných postupech. Starověcí Egypťané používali specifické emocionální oleje pro emoční léčení. Po pečlivém výzkumu byla tato starověká léčivá technika změněna na moderní řešení.


Pamatujete si, jak by vaše staré desky nahrávek přeskakovaly a opakovaly texty kvůli hlubokému poškrábání na drážce? Vaše emocionální vzorce vytvářejí ve vašem mozku "drážku", což hluboce nasazené vzory obtížně prolomí. Přeprogramování mozku pomocí květových esencí nebo éterických olejů vám umožní vymazat staré emoční vzorce a opravit emoční drážky. Nakonec uslyšíte svou vlastní hudbu místo toho, abyste znovu a znovu přecházeli na stejnou emoční melodii.


Květové esence drží vibrační frekvence, které jemně posouvají emocionální vzorce. Vonící esenciální oleje uvolňují celulární paměť; Umístění olejů nebo esencí na vaše akupunkturní poplachové body přistupuje k těmto vzorcům na jejich nejhlubší úrovni, tj. limbickém systému vašeho mozku. Cítíte-li emoce, zažíváte druhou stranu emocí a najdete "cestu ven", můžete úspěšně přeprogramovat svou DNA, čímž uvolníte vzorec z buněčné paměti.
Představte si hněv: Váš šéf vás frustruje, váš manžel vás dráždí; skončíš za dalším pomalým řidičem.  Chcete-li se začít uzdravovat, musíte nejprve cítit svůj hněv a uvést ho do vědomého stavu. Dále byste se podívali na "druhou stranu" nebo pozitivní emoce (v tomto případě smích). Nakonec vás pozitivní prohlášení posune pryč od nežádoucích emocí a otevřít cestu pro vaše řešení.
Esence nabízí uzdravení hluboce zakořeněných emocionálních vzorců. 

Zdroj / Internet

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!