Léčení srdce

17.08.2019

Obranné/ ochranné vzorce chování

Všimněte si zejména obranných vzorců, které jste nevědomky zavedli, aby vám pomohli vyrovnat se s původní bolestí, protože právě tyto budou odolávat pohybu.

Identifikace vzorů obrany

Možná jste zažili nedostatek péče a láskyplného přijetí jako dítě a to stále zůstává ve vaší srdeční čakře jako bolestivá vzpomínka. Pokud se jako děti cítíme nemilování a nemáme zajištěno emoční a fyzické bezpečí, můžeme se cítit neúplní a prázdní. 

Mnoho dalších vzorů se pak překrývá s těmito pocity, včetně nedostatku důvěry a sebehodnocení a nedorozumění ohledně toho, jak vytvořit pozitivní osobní hranice ve vztazích. Důležitější než cokoli z nich je však výsledná neschopnost milovat a přijímat se přesně tak, jak jste, něco, co může snadno projít bez povšimnutí, protože je prostě tak neznámé.

Soucit pro sebe

Když jsme ponořeni do proudu bezpodmínečně milujících energií, srdce se přirozeně snaží otevřít, aby dostalo péči, kterou si zaslouží, ale také to spustí ty podvědomé obranné vzorce, které se nám snaží připomenout, že to nemusí být bezpečná věc.

To, co nakonec učiní všechny tyto pečlivě nashromážděné obranné vzorce zbytečnými, je umožnění soucitu a lásky k sobě. Když se člověk cítí milovaný a v bezpeční, začne znovu věřit a poté se staré emocionální zranění a související obranné vzorce jednoduše rozpustí v lásce, kterou jste.


                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!