Esence a léčení

31.08.2019

Tlak dnešní společností, je velký, od miminek nás formují rodiče, prarodiče, školka, škola, společnost, televize....Slyšíme různé názory, příběhy, formujeme se tak, abychom se hlavně zalíbili druhým, děláme co si druzí přejí, abychom je neztratili, abychom se jim zalíbili a měli nás rádi, věříme tomu co říkají oni a né, tomu co cítíme, tím potlačujeme sebe, naše pocity a přání.

Když děláme něco s čím vnitřně nesouhlasíme, přijímáme za své chování a pocity jiných, popíráme sebe samé, nabalujeme na sebe slupky a dříve či později si uvědomíme, že jsme to takto nechtěli nebo necítili, a postupně tyto slupky začneme sundávat, tím začneme odhalovat a nacházet naše pravé Já...

Terapie esencemi, je jako loupat cibuli, je to proces, kdy postupně vrstvu po vrstvě, člověk překonává různé vrstvy emocí, nálad, myšlenek a vzorců chování, které v průběhu života nasbíral, jsou to hluboko uložena přesvědčení a ty chtějí čas, než se všechny odstraní. Je třeba myslet na to, že stavy ve kterých lidé jsou, jsou budovány celá léta a nejde je změnit ze dne na den, že je to CESTA......a na ní se můžeme rozpomenout kdo jsme, co opravdu chceme, potkáváme se se svou INTUICÍ, začneme se více dívat k sobě dovnitř než hledat zvenčí, a to někdy bolí....

Mnoho lidí se dnes shoduje, že potlačené a nezpracované emoce mají na nás a naše zdraví velký vliv a s tím nám mohou pomoci esence, pracují přesně tam, kde mají. S jejich pomocí odhalujeme naše nezpracované témata a emoce, tím nám umožňují vyčistit to co máme hluboce uloženo v podvědomí a vědomě o tom nevíme. Dokáží léčit i velmi stará zranění, tím ovlivňují naše psychické i fyzické zdraví. 

Reakce na esence, mohou být různé i z toho důvodu, že každý jsme emočně jinak nastavení, každý máme jiný stupeň spiritu a každý věci prožíváme jinak.

Jako reakce může přijít rychlá úleva, uvolní se napětí, dostaví se celkový pocit úlevy a příliv energie.

Dalším projevem může být zpracování vnitřních zážitků, mohou se otevřít potlačována témata a emoce, esence nám mohou pomoci k jejich řešení a uvolnění, může se dostavit ulevující pláč, vztek, křik, smích. Někomu se mohou zdát velmi živé sny, kdy můžeme zpracovávat naše téma.

Mohou se dostavit i fyzické příznaky, jako je průjem, zvracení, stav podobný chřipce, rýma, kýchání, bolest hlavy, je to známka toho, že se uvolňují staré věci a čištění se dalo do pohybu na všech úrovních, témata, emoce, které nás zatěžovaly se uvolňují touto cestou, jsou to projevy, které během pár dní odezní.

Člověk může vnitřně, tomuto procesu rozumně, protože cítí, že jde o léčivý proces terapie.

Po těchto někdy, nelehkých stavech se obnovuje energie, přichází zklidnění, nové nápady, radost, spojení se se svým Vyšším Já.....                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!