Jak pracují květové esence

17.08.2019

Květové esence pracují na energetické úrovni, aby vám pomohly znovu vyvážit vaše myšlenky, pocity a jemné energetické systémy a jsou mocnými nástroji pro vnitřní změnu a transformaci. Používání esencí může mít hluboký vliv na vaši vnitřní cestu osobního a duchovního růstu a může vám pomoci zvýšit vaši úroveň vědomí.

Esence jsou jednoduché a přirozené nástroje, z nichž může těžit každý. Při práci s esencí využíváte jedinečné a krásné energie konkrétní květiny, drahokamu, krystalu nebo minerálu. Tyto energie poskytují pozitivní vyrovnávací sílu, která přirozeným a něžným způsobem pomáhá uvolňovat staré emoce, myšlenky a postoje, které vám již neslouží. Právě tyto vzorce nevědomky vytvářejí, kdo jste a jak reagujete na situace a lidi ve vašem životě.

Esence pracují s vámi na energetické úrovni a na všech úrovních vaší bytosti; od vyvažování základních emocí a myšlenkových vzorců, až po otevření kanálů duchovní moudrosti a přeměny starých bloků ve vašich tělech čaker a jemných energetických systémů .

Použití esencí tímto způsobem vás přiblíží k pravému já a vytvoří změnu na příčinné úrovni a nabídne vám mocnou příležitost přinést harmonii a rovnováhu vašim emocím, mysli a duchu.

Dr. Bach popsal, jak jeho léky fungují, a řekl: "Jsou schopné, jako krásná hudba nebo jakákoli slavná povznášející věc, která nám dává inspiraci, vychovávat naše vlastní povahy a přiblížit nás k našim Duším: a tím samým aktem přinést nám mír a zmírnit naše utrpení. "

Když vezmete esenci, někdy zjistíte, že to bude mít okamžitý účinek a budete cítit posun téměř okamžitě. Jindy se tento proces může chovat spíš jako cesta, která se odvíjí po delší dobu, protože staré vzory a vrstvy se odlupují, spíše jako cibule. Doba, po kterou esence potřebujete, se může výrazně lišit v závislosti na tom, jak jste vnímaví na esence, a na tom, jak hluboce držíte vzor, ​​problém nebo stav.

Když používáte esenci, může to být někdy velmi klidný a půvabný proces a jindy se můžete cítit opravdu hluboké změny, a někdy to může být docela emoční cesta. To je dobrý znak toho, jak se esence posouvá přes staré vzorce, energie a problémy, které je třeba vyjasnit a uvolnit.

Esence lze použít v jakékoli situaci, kdy je v některých aspektech vašeho života nedostatek pohody, ať už je to energický, emoční, mentální nebo duchovní. Použití vibračních esencí má kořeny v tradici, která uznává jednotu jako základní pravdu života. Používání esencí podporuje proces vnitřního růstu a transformace, který vám může pomoci probudit se k novému pochopení sebe sama. 

Esence jsou jednoduché a snadno se používají a obvykle se berou orálně nebo stříkají do aurického pole.

Esence mohou být také použity jako spreje na čištění prostoru, zejména kombinace jako sprej na pozitivní vibrace . Můžete je používat doma, na pracovišti nebo kdekoli jinde, kde je stará energie, která potřebuje vyčistit. Práce s esencemi tímto způsobem je jednoduchý a snadný způsob, jak udržet svůj energetický prostor čistý a tam, kde je to nutné, vyčistit a uvolnit veškeré uvízlé energie, myšlenkové formy nebo emoce od jiných lidí nebo obtížných situací.

V průběhu věků se lidstvo tradičně obracelo k přírodě, když jsme potřebovali pomoc. Zdá se, že instinktivně víme, že v kráse a jednoduchosti přírody najdeme vzpomínku na svůj vlastní plán harmonie, rovnováhy a celistvosti. Využití přírodních vibračních frekvencí a energií vytvořených v esencích je součástí této starodávné tradice. Dr. Edward Bach je často považován za otce květinových esencí a byl to určitě cesta, někde s vizí a důležitým poselstvím pro nás všechny . Jednoduchým a přímým způsobem nám prostřednictvím svých léků i knih poskytl pochopení, že v našich životech musíme vytvořit rovnováhu a celistvost. Tyto pravdy jsou nyní stejně vhodné, jako tomu bylo v době Dr. Bacha, a dnes tvoří základ pro používání všech vibračních esencí.

Průkopnická práce Dr. Bacha ve 30. letech 20. století pomohla zrodit nejen jeho 38 léků, ale také vzkvétající a stále se rozšiřující škálu dalších květinových esencí, které dnes vidíme po celém světě. Nyní je k dispozici mnoho různých esencí a od mnoha různých výrobců, velkých i malých; od květinových esencí po drahokamy a křišťálové esence, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný účel a energetické vzory.

Esence mají schopnost pracovat s našimi nejhlubšími vzory - našimi hlavními myšlenkami, emocemi a energií - a pomáhají vám je uvolňovat vrstvu po vrstvě, dokud se nedostanete ke kořeni problému. Může to být velmi silný a transformativní proces, který vám pomůže překonat vaše stará omezení a vnímání o sobě a uvolnit všechny staré bloky ve vašich jemných energetických systémech.

Zdroj /FAQ

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!