Esence a osobní růst

17.08.2019

Osobní a duchovní růst je v podstatě procesem lidské evoluce. Kolektivní skupina lidstva postupuje kupředu jako celek skrze úsilí, které každý z nás vyvíjí a jak se vyvíjí na individuální úrovni. Asi za posledních třicet let jsme zaznamenali masivní nárůst počtu zájemců o téma "osobního růstu" ve všech jeho různých aspektech. Ve skutečnosti se stalo stále se rozvíjejícím polem, protože každý s dokonalým načasováním reagujeme na vnitřní volání, abychom prozkoumali nad naše vnímaná omezení a probudili se k vyšším pravdám a novým úrovním vědomí.

Osobní a duchovní růst je v podstatě procesem lidské evoluce v akci

Na naší planetě proběhlo mnoho cyklů lidské evoluce, každý se zvláštním zaměřením na růst. Období, ve kterém nyní žijeme, je jednou z nesmírných příležitostí v tom, že nám nabízí možnost učinit kvantový skok v evoluci jednotlivě i kolektivně.

Jak mohou esence pomoci

Esence jsou úžasné katalyzátory změn, transformace a vnitřního růstu. Jsou extrémně efektivní a používají se jako terapie samy o sobě, ale mohou být také použity na podporu jakékoli jiné terapie, která usiluje o vytvoření větší jednoty a celistvosti u jednotlivce.

Vibrační esence pocházejí z tradice, která uznává jednotu jako základní pravdu života, takže jsou ideálním nástrojem, který nám pomůže posunout nás do nového paradigmatu. Používají se systematicky a podporují proces vnitřního růstu a transformace, který postupně rozšiřuje naše vědomí, dokud se nevnímáme jako součást propojeného proudu života a vědomě si nezapamatujeme, že jsme duchovní bytosti uprostřed fyzické zkušenosti na Zemi.

Další fází tohoto neustále se rozvíjejícího procesu růstu je umožnit, aby byl náš duch vůdčí silou našeho života, aby mysl, emoce a duch fungovaly jako integrovaný celek. V současné době jsme všichni v různých fázích procesu vytváření této vnitřní integrace ducha a hmoty.

Abychom byli úspěšní, musíme zvýšit vibrační úroveň naší osobnosti (mysli a emocí) na úroveň, která harmonicky ladí s úrovní našeho ducha. Bez ohledu na to, kde bychom mohli být na naší osobní cestě k větší integraci, mohou být esence neocenitelným nástrojem, který nám pomůže, protože pozitivní přirozené vibrace, které obsahují, jemně transformují energie s nízkou frekvencí, které nás drží uvíznuté ve starých vzorcích a způsobech chování.

Používání esencí k podpoře vaší osobní cesty

Jako jednotlivá vlákna v obřím gobelínu přispíváme každý k většímu obrazu života na Zemi, když procházíme svou vlastní životní cestou. Může však být příliš snadné ponořit se do každodenních událostí naší vlastní cesty a zapomenout na to, že zážitky, které máme, jsou ve skutečnosti společným stvořením, které jsme si vybrali, abychom nám pomohli v našem úsilí o větší harmonii a rovnováhu . To se někdy může zdát velmi daleko od pravdy, když se život jeví jako krutý, bolestivý nebo zápas nějakým způsobem, ale právě tyto zkušenosti jsou našimi největšími dary, protože nám nabízejí dveře příležitosti.

Když v určité oblasti našeho života zažíváme nedostatek rovnováhy nebo disharmonie, je pro nás jednoduše signálem, že naše osobnost (mysl a emoce) je nějak mimo harmonii s naším duchem. Pochopení, že se to děje, nám dává příležitost k provedení nezbytných změn pouhým zaměřením na ty části naší osobnosti, které uvízly ve starých myšlenkách a vírách nebo kde bavíme méně než pozitivní emoce. Často je to snadné a my můžeme bez problémů vidět ty aspekty sebe, které uvízly a potřebují pomoc. Potom si můžeme vybrat esenci nebo kombinaci esencí, které pomohou transformovat staré energie tak, aby mohly být recyklovány do pozitivnějších život potvrzujících energií.

Použití zákona přitažlivosti

Když máme potíže s odhalením těch částí, které se nám zasekly, můžeme často získat cennou pomoc a pochopení pouhým pozorováním toho, co přitahujeme do našich životů, zejména těch věcí, událostí nebo lidí, které se nás nějakým způsobem dotýkají. . Zrcadlo vesmíru je vždy přesné a bude se zrcadlit zpět k nám skrze Zákon přitažlivosti, ty části nás, které raději neuznáváme. Univerzální zákon přitažlivosti uvádí, že stejně přitahuje, a proto zajišťuje, abychom k nám přitahovali ty, kteří mají podobné vzorce jako my. Více o univerzálním zákonu přitažlivosti

Dary našeho rodinného dědictví

Vezmeme-li trochu času na přezkoumání vztahu mezi námi a našimi rodiči a sourozenci, jakož i interakcí mezi jedním rodičem a druhým nebo mezi naší rodinnou jednotkou a vnějším světem, nám často poskytne cenné informace o sobě. Někdy jsme schopni přijmout pouze určité části našich osobností, zatímco ostatní odmítáme jako nebezpečné nebo bolestivé. Právě tím, že se podíváme na ty, které jsme vybrali jako společníky, jsme schopni vidět a uzdravit tyto odmítnuté části. Tento proces vyžaduje odvahu, pokoru a odpuštění a může být jedním z nejobtížnějších na naší vnitřní cestě. Je však také velmi prospěšné pro ty, kteří jsou připraveni dívat se na zdánlivě obtížné a často bolestivé okolnosti.

Přijímáme a jdeme dál

Jakmile uvidíme problémy, které je třeba v sobě jasně řešit, prvním krokem v procesu transformace je vždy přijetí problému. Z tohoto prostoru použití vhodných esencí, které pomohou transformovat starou energii, obvykle povede k rychlému procesu změn, který nám umožní cítit se vyrovnanější a harmoničtější s naším skutečným já.

Zdroj / Internet

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!