Ubližujete si?

17.08.2019

Zde jsou některé ze způsobů, jak někteří z nás sami sobě způsobují fyzickou nebo emoční úzkost, aniž by si to uvědomovali: 

1. Jíme špatná jídla, pořádáme zmrzlinové orgie, abychom si ulevili po náročném dni, čokoládou zaháníme stresy a blbou náladu.

2. Jsme ovládání negativními myšlenkami, přiznejme si to. Všichni děláme chyby a nikdo z nás není dokonalý. Pokud chcete žít pro budoucnost, budete potřebovat svobodu, která přichází s odpuštěním. Vytvořte si seznam svých údajných "selhání", slovně je uvolněte a slavně je hodte do otevřeného plamene. Proč se držet minulých selhání, když si můžete představit budoucí úspěchy?
Pokud se chcete vyhnout negativitě, vytvořte seznam pozitivních věcí, které jste tento týden udělali nebo které jste obdrželi, a zaměřte se na svůj úspěch. Byl váš šéf vaší zprávou nadšený? Dejte to na seznam. Poklepejte si na záda. Vaše stará negativita se sníží a zjistíte, že se cítíte lépe, než jste si kdy mysleli. 

3. Ovládá nás hněv, pokud cítíte hněv vůči člověku nebo situaci, upozorněte na to, objevte "druhou stranu" emoce a uvolněte ji. Celostní techniky, jako jsou květové esence, éterické oleje, jóga a vibrační terapie, vám pomohou proměnit váš hněv v odpuštění. 

4. Zůstáváme v nenaplňujících nebo ničivých vztazích, pokud jste s přítelem nebo partnerem, který vás vysává jako emocionální upír, je čas stáhnout se a rychle naplánovat svůj útěk.
Některé vztahy je těžší opustit než jiné. 

Je dobré se naučit podporovat své tělo, spíše než mu ubližovat. Když dokážete vyčistit své vnitřní problémy a vrátit své tělo a emoce zpět do rovnováhy, můžete a budete přistupovat k ostatním i k sobě s mírem a harmonií.

zdroj / Internet

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!