S čím vám květové esence mohou pomoci?

16.08.2019

1) Pomohou Vám překonat strach. Stává se velice často, že lidé mívají nějaké sny, které by rádi zrealizovali, ale brání jim v tom strach, esence Vám dodají potřebnou odvahu k tomu, abyste své strachy z čehokoliv překonali a za svými sny vykročili.

2) Pomohou Vám očekávat spíše úspěch než neúspěch. Lidé mají často sklon zaměřovat se spíše na to negativní, co by se mohlo stát, když by vykročili ze své komfortní zóny a začali uskutečňovat své sny. Květové esence Vám pomohou zaměřovat pozornost spíše na pozitivní stránku věci a věřit v úspěch.

3) Pomohou Vám vybrat si směr. Často nám trvá, než vůbec najdeme to, čemu bychom se chtěli věnovat a co by nás naplňovalo. Lidé mají mnohdy více zájmů a činností, které je baví, ale nedaří se jim vybrat si jednu, které by se věnovali naplno. Esence Vám pomohou zamířit energii směrem, který je pro Vás nyní nejlepší, a netříštit ji do mnoha směrů najednou.

4) Pomohou Vám nenechat se odradit druhými od Vašich záměrů. Stává se, že druzí nás nemusí právě podpořit v tom, k čemu se chystáme, a mohou nás svými postoji dokonce nabádat k tomu, abychom se do realizace našich nápadů nepouštěli. Květové esence nám pomohou následovat naše vnitřní vedení a důvěřovat tomu, že nás vede k tomu co je pro nás prospěšné. Dodají nám také energii k tomu, abychom zůstali ve svých přesvědčeních neochvějní

5) Pomohou Vám k tomu, abyste cestu za svými sny nevzdali a trpělivě krok za krokem postupovali vpřed. Květové esence Vám dodají naději, když ji na cestě za svými sny začnete ztrácet, a zklidní Vás, když budete mít pocit, že vše neběží tak rychle, jak byste si přáli.

6) Pomohou Vám odpoutat se od minulosti a poučit se z chyb. Možná se Vám v životě kdysi něco nepovedlo a máte pocit, že už nemá smysl se do něčeho nového pouštět. Možná opakujete stále stejné chyby a nedaří se Vám vystoupit z naučených vzorců jednání. Květové esence Vám pomohou nechat minulost minulostí, poučit se z ní, s důvěrou vykročit znovu a neopakovat při tom dokola stále stejné chyby.

8) Pomohou Vám zlepšit Vaši rozhodnost. Možná stále váháte, zda se rozhodnout pro tohle či ono, což Vás stojí spoustu energie, kterou byste mohli využít k tvoření Vašeho snu. Možná se prostě nemůžete rozhoupat. Květové esence Vám dodají potřebnou energii k tomu, abyste takové rozhodnutí udělali, nestáli na místě a pohnuli se vpřed.

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!