Kombinace Mamami

Kombinace vhodná pro maminku v období šestinedělí, vhodná pokud žena zažila náročný, dlouhý porod. Pokud porod proběhl jinak než si žena přála, může být i pocit zklamání, že se neodehrál dle plánu ženy. Kombinace vhodná pokud žena má pochybnosti zda bude / je dobrá matka.

Kombinace je vhodná pokud je porod dlouhý, při silných a bolestivých kontrakcích. Pokud je žena vysílená, dodává elán a energií.

Kombinace je vhodná jako podpora v důvěru v přirozený proces porodu, v důvěru v sebe a miminko, když se ukáže strach po předchozí zkušeností. Během porodu pomáhá harmonizovat náladu a poskytuje emoční podporu. Uvolňuje obavy, které mohou vyplouvat v době před a při porodu.

Jizva není jen záležitost fyzického těla. V jizvě jsou často zapouzdřené emoce, v místě jizvy jsou přerušeny meridiány - energetické toky, které vznikly při zákroku. Kombinace pomáhá uvolnit a ošetřit emoce. Esence jsou vhodné i u jizvy, která je na těle i několik let.

Kombinace vhodná pro první dny a týdny po porodu. Oslovují téma kojení, některá miminka mohou odmítat kojení, jako následek oddělením po porodu. Kombinace podporuje pouto mezi maminkou a miminkem a prohlubuje jejich spojení, napomáhají k navázání kontaktu v prvních měsících po porodu. Vhodné pro úzkostné maminky.

Kombinace vhodná pro děti, které často pláčou, mnoho prožitků během dne, dětí neumí zpracovat a to může způsobovat častý pláč dítěte. Uvolňuje emocionální prožitky z období porodu. Pro děti, které byly odloučeny od maminky (inkubátor, novorozenecká žloutenka).

Kombinace vhodná v období těhotenství jako podpora a naladění se na tento důležitý čas maminky a miminka. Pro ženy, které mají obavy o miminko i přesto, že jsou všechny zprávy v pořádku mají nevysvětlitelný strach a úzkost. Laskavě a jemně provází ženu obdobím změn, učí jí naslouchat své intuici a svým potřebám. Podporuje komunikaci mezi maminkou a...

Kombinace je vhodná na počátku těhotenství, kdy žena může být zaskočena touto zprávou. Vhodná pokud je těhotenství neplánované. Někdy i toto krásné překvapení může zaskočit. Pro ženy, které se z jakéhokoliv důvodu rozhodují zda mateřství ano nebo ne. Esence umožňují ženě, podívat se na situaci z jiného úhlu. Zmírňují tlak okolí a stres. Vedou je k...

Cesta k početí miminka, může mít různé podoby, často přichází pocit, že už to nezvládneme, kombinace pomáhá k harmonizaci psychiky, pomáhá vypořádat se situacemi, které na této cestě přicházejí, uvolňuje pocity smutku a zklamání. Podporuje pocit klidu a důvěry.

Kombinace je vhodná pro ženy, které prošly perinatální ztrátou v jakékoliv fázi těhotenství, pomáhají uvolnit emoce, které se s touto zkušeností pojí. U mnoho žen je tato zkušenost bolavá i po letech. Uvolňuje pocity viny, výčitky svědomí, láskyplně provede ženu procesem hojení.

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
Petra Fritsch 775 234 669, ulice Spojů 835, O-Poruba, pohybemrosteme@seznam.cz                 
FB petrafritsch                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!