Tělová svíce čakrová

Ručně vyrobena tělová svíčka harmonizuje odpovídající čakru. 

Čakry fungují ve vzájemné spolupráci. A správně jako celek mohou fungovat, jen jsou-li v harmonii. Nefunguje-li jedna z čaker, pak to má dopad na funkci všech ostatních. Nefunguje-li první čakra, nemáme-li správné sebevědomí, pak nemůže fungovat správně žádná z vyšších čaker, protože všechny ostatní čakry funkce první čakry využívají. Nefunguje-li čtvrtá čakra, všechny ostatní čakry se dostávají do fáze nefunkčnosti...

1. čakra, červená - vědomí si své vlastní síly, útok, útěk, nadřazenost, podřízenost. Mám právo na to žít si svůj vlastní život podle svých vlastních představ a nikdo nemá právo ho kritizovat.

2. čakra oranžová - sebeúcta, zákon zrcadlení - mé charakterové vlastnosti se zrcadlí v charakterových vlastnostech mých blízkých, partnera, dětí a rodičů, oblast tvoření ve vztazích.

3. čakra žlutá - sebeocenění, vědomí si své vlastní hodnoty, zákon přitažlivosti - přitahujeme co myslíme a cítíme. Oblast tvoření našeho vlastního života.

4. čakra zelená - láska k sobě, mám rád sám sebe bez výhrad - zákon sebehodnocení - jen tak, jak umím mít rád sám sebe, jak umím sám sebe přijmout bez výhrad, jen tak umím mít rád ostatní a jen tak mě ostatní mohou mít rádi.

5. čakra modrá - sebevyjádření, sebeobhájení - mám právo jen na to, co jsem schopen si obhájit. 

6. čakra - zodpovědnost za sebe sama, souvisí s vůlí, moudrostí, myšlením, vnitřním dialogem, intuicí, vnitřním zřením a psychickou energií.

7. čakra - vědomí sama sebe, zde jsme spojeni s božským Bytím. 

Kam aplikujeme tělové svíce

Červenou svíci 1 čakra aplikujeme na kostrč nebo stydkou kost. 

Oranžovou svíci 2 čakra dáváme na podbřišek (mezi podbříškem a pupkem).  

Žlutou svíci 3 čakra, aplikujeme na solar (cca 10 cm nad pupek) nebo i do pupku. 

Zelenou svíci 4 čakra, dáváme na hrudník uprostřed prsou. Ne přímo na srdce!!!

Modrou svíci, 6 čakra, přikládáme do jamky pod ohryzkem.  

Tmavě modrou/fialovou, 6 čakra svíci přikládáme na čelo mezi obočí. 

Fialovou svíci, 7 čakra přikládáme na nejvrchnější část čela tam, kde začínají vlasy. Mentálně se při pálení svíce přeneseme na korunní čakru. 

Svíčka je vyrobena ze 100% bavlny a 100% včelího vosku, délka cca 26 cm, průměr cca 1,1 cm, cena za 1 ks

Zvolte si variantu:

Cena od 45,00 Kč