Tělová svíce bílá, vyrobena ručně

S láskou ručně vyrobená bílá, očistná tělová svíce, ze 100% bavlny a bílého včelího vosku, určeného pro kosmetiku.

Bílá tělová svíce je vhodná k relaxaci, k uvolnění nahromaděného stresu, psychické únavy, emočních propadů - lítostí, vzteku, strachu, vnitřního neklidu, sebelítostí, neustálých pochybností, vhodná pro detoxikaci, jako podpora při redukci nadváhy. 

Použití 

Připravíme si misku s vodou na uhašení svíce, zapalovač nebo zápalky na zapálení. Nejvhodnějším místem umístění bílé svíce je nad pupek, toto místo je nejvhodnějším místem pro aplikaci při psychických problémech, detoxikaci a redukci váhy. 

Připravte si misku nebo sklenici s vodou! Tělovou svíčku zapalte na horním konci, mezi svíčku a místo kam svíčku aplikujete papírový ubrousek a spodním koncem přiložte na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíčky dbejte na to aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíčka odhoří do 2/3, tedy nad rysku, sundejte ji z těla a uhaste v připravené vodě.

Délka cca 29 cm, průměr cca 1,1cm, 1 ks, součástí je příbalový leták.

Tělové svíce patří mezi alternativní metodu. Jsou vhodné k harmonizaci, relaxaci  a očistě. Pomáhají uvolnit energetické bloky  a napomáhají volnému toku energií.

Při nebo po aplikaci svící se mohou znovu z podvědomí do vědomí uvolnit neprožité emoce. Tato reakce je spíš žádoucí a nijak se jí nebraňte.

Bílou svíci přikládáme cca 2 cm nad pupek, na 3 oko, popřípadě na 7 čakru tam, kde začínají vlasy. Tato svíce nám pomáhá k relaxaci, harmonizaci, vhodná pokud neumíme vypnout hlavu a myšlenky v ní.

Tělové svíce nenahrazují lékařskou péči!!!


Zvolte si variantu:

Cena od 45,00 Kč