Svíčka s vůni hořké čokolády a Cherry Bloosom

Ručně vyrobena svíčka má opojnou vůni, čokolády a třešní, její vůně a plamen svíčky vytváří kouzelnou atmosféru všedních dní.

Základem svíček je čistý sójový vosk bez GMO, vosk je 100% rostlinného původu a je vyrobený z čistého sójového oleje z kvalitních sójových bobů. Díky sójovému vosku se ze svíčky neuvolňují zdraví škodlivé karcinogenní látky. Hořící svíčky nezvyšují hladinu CO2 v atmosféře, jsou ekologické.

Svíčky ze sójového vosku mají oproti klasickým svíčkám mnohem delší dobu hoření. O knot je vhodní pečovat, aby svíčka dobře hořela, doporučuji zastřihnout před každým zapálením.

Objem: 180ml, hoření cca 40-45 hodin

Nenechávejte svíčku hořet bez dozoru, nepokládejte na hořlavý materiál!

Jedná se o veganský produkt bez konzervačních látek a palmového oleje, obsahující vzácné přírodní složky. Produkt není testován na zvířatech.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí. 

Složení sojový vosk, vůně hořké čokolády a Cherry Bloosom

249,00 Kč
Please select variants first