Ručně vyrobena svíčka Změny

Ručně vyrobena svíčka Změny

Máte rádi změny v životě nebo máte raději, své jisté a život, který zůstává tak jak ho máte, i když v něm nejste spokojeni? Víte, že změna je osvěžení života? Pokud máte pocit, že potřebujete něco změnit, energie svíčky Změny vám s tím může pomoci.

Tyto svíčky jsou ideální pro použití v rituálech, k meditaci, k projevení přání, k očištění a harmonizaci prostoru. Ke svíčce je vytvořena kombinace Květových esencí, která pracuje více do hloubky a provede Vás daným tématem.

Složení Sojový vosk, Pittosporum, Silky Oak, Řebříček, Šalvěj lékařská

Svíčka ozdobena sušenými květy v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny

Květiny jsou nejen krásné pro oko, ale jsou také i rozenými léčiteli....Rostliny se odpradávna používaly k léčeni nemoci, ke zklidnění mysli a harmonizaci člověka. Květové esence v sobe obsahuji energeticky otisk rostliny a její životní sily. Pomáhají uvolnit zablokovanou energii a nezpracované emoce, postupně rozpouští pocity, které nás omezují. Esence pomáhají aktivovat naše samoléčebné schopnosti....

Esence v sobe obsahuji energeticky otisk rostliny a její životní sily. Pomáhají uvolnit zablokovanou energii a nezpracované emoce, postupně rozpouští pocity, které nás omezují.  

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květinovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály.

345,00 Kč