Ručně vyrobena svíčka s éterickými oleji a květovými esencemi

Ručně vyrobena svíčka je tvořena směsí éterických olejů a květových esencí. Rozpouští utkvělé představy a dodává odvahu měnit staré vzorce chování. Přeměňuje strach v odvahu. Má povznášející a povzbuzující energií. Oslovuje vaši vnitřní sílu. Uvolňuje kreativitu a obnovuje důvěru ve váš sen.

Svíčka ozdobena sušenými květy v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Složení- sojový vosk, borovice, rozmarýn, Kalcit a Fluorit, 50g

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí. 

119,00 Kč