NADPIS TEXTU

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores.

Ručně vyrobena svíčka s éterickými oleji a květovými esencemi

Ručně vyrobena svíčka je vytvořena směsí éterických olejů a květových esencí. Ladí nás na naše vnitřní dítě a pomáhá ponořit se do dětského světa, který je radostný a hravý. Podporuje nás v komunikaci s vnitřním dítětem a pomáhá rozpustit nahromaděné emoce. Přináší kouzlo a jiskru zpět do vašeho života.

Svíčka ozdobena sušenými květy v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny 

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat. 

Složení- sojový vosk, sl.pomeranč, grep, liána, 100g 

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí. 


199,00 Kč
Please select variants first