Ručně vyrobena svíčka s éterickými oleji a květovými esencemi

Výprodej

Ručně vyrobena svíčka je vytvořena směsí éterických olejů a květových esencí. Ladí nás na naše vnitřní dítě a pomáhá ponořit se do dětského světa, který je radostný a hravý. Podporuje nás v komunikaci s vnitřním dítětem a pomáhá rozpustit nahromaděné emoce. Přináší kouzlo a jiskru zpět do vašeho života.

Svíčka ozdobena sušenými květy v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny 

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat. 

Složení- sojový vosk, sl.pomeranč, grep, liána, 100g 

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí. 


109,00 Kč 199,00 Kč
Please select variants first