Ručně vyrobena svíčka s éterickými oleji a květovými esencemi Šalvěj

Vyprodáno

Ručně vyrobena svíčka s éterickými oleji a květovými esencemi, které oslovuji převážně ženy, její vůně a energie esence podporují odpoutání od minulostí, zahlazuje staré rány a vytváří nový životní prostor. Esence má silnou ženskou energií, povzbuzuje nás k laskavosti a šetrnosti k sobě, zmírňuje pocity strachu a viny a podporuje důvěru.

Svíčka ozdobena sušenými květy a vonným srdíčkem v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Složení- sojový vosk, EO Šalvěj, Lepidolit a Rose Quartz 100g

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí. 

Zvolte si variantu:

199,00 Kč
Please select variants first