Ručně vyrobena svíčka s éterickými oleji a květovými esencemi Levandule

Výprodej

Ručně vyrobena svíčka s éterickými oleji a květovými esencemi. které oslovuji převážně ženy, její vůně a energie esence vyvolává v duši potřebu uspořádat svůj život, je balzámem na nervy. Esence má silnou rezonanci s odpuštěním a dává duši lásku, kterou potřebuje k uzdravení. Přináší smíření a povzbuzuje lásku k druhým lidem.

Svíčka ozdobena sušenými květy a vonným srdíčkem v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Složení- sojový vosk, EO Levandule, KE Rhodonit 100g

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí. 

109,00 Kč 199,00 Kč
Please select variants first