Romantická ručně vyrobena svíčka

Ručně vyrobena svíčka Romantická má jemnou, příjemnou, sladko kořeněnou vůni, která osloví všechny smysly. Podporuje naši zdravou touhu po radosti,  ženskou jemnost a něhu. Vede nás k volnému a bezstarostnému proudění událostí a ladí nás na naše intuitivní vedení. Rosequartz je kámen lásky a beznadějných romantiků, používá se v milostných rituálech a obřadech. Přitahuje a podporuje bezpodmínečnou lásku. 

Složení- sojový vosk, Palmarosa, Pelargonie, Ylang Ylang, Larimar -Rosequartz

Svíčka ozdobena sušenými květy v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květinovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály. 

Tyto svíčky jsou ideální pro použití v rituálech, k meditaci, k projevení přání, k očištění a harmonizaci prostoru. 

290,00 Kč
Please select variants first