Romantická ručně vyrobena svíčka

Ručně vyrobena svíčka Romantická má jemnou, příjemnou, sladko kořeněnou vůni, která osloví všechny smysly. 

Květové esence a éterické oleje v ní obsaženy podporují naši zdravou touhu po radosti,  ženskou jemnost a něhu. Vedou nás k volnému a bezstarostnému proudění událostí a ladí nás na naše intuitivní vedení. Rosequartz je kámen lásky a beznadějných romantiků, používá se v milostných rituálech a obřadech. Přitahuje a podporuje bezpodmínečnou lásku. 

Složení- sojový vosk, Palmarosa, Pelargonie, Ylang Ylang, Larimar -Rosequartz

Svíčka ozdobena sušenými květy v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny

Květiny jsou nejen krásné pro oko, ale jsou také i rozenými léčiteli....Rostliny se odpradávna používaly k léčeni nemoci, ke zklidnění mysli a harmonizaci člověka. Květové esence v sobe obsahuji energeticky otisk rostliny a její životní sily. Pomáhají uvolnit zablokovanou energii a nezpracované emoce, postupně rozpouští pocity, které nás omezují. Esence pomáhají aktivovat naše samoléčebné schopnosti....

Esence v sobe obsahuji energeticky otisk rostliny a její životní sily. Pomáhají uvolnit zablokovanou energii a nezpracované emoce, postupně rozpouští pocity, které nás omezují.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květinovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály.

345,00 Kč
Please select variants first