Ručně vyrobena svíčka Pohlazení

Ručně vyrobena svíčka s éterickými oleji a květovými esencemi

Svíčka má nádech ovocné vůně, díky, které rozptyluje melancholií a smutek, rozveseluje dětskou psychiku, chrání a zklidňuje roztěkanou mysl, posiluje smysl pro rovnováhu a lehkost. Podporuje jejich neúnavnou zvědavost a vytrvalost. Podporuje komunikaci a naslouchání. Uvolňuje napětí a vztek, podporuje hravost, dodává radost a optimismus.

Složení- sojový vosk, směs éterických olejů Dětská a květových esencí Mamboya Heřmánku a Měsíčků

Svíčka ozdobena sušenými květy v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Složení- sojový vosk, borovice, rozmarýn, Kalcit a Fluorit, 150g

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí. 

310,00 Kč
Please select variants first