Ručně vyrobena svíčka Meditační

Ručně vyrobena svíčka Meditační

Pocit, že je toho na nás moc, máme někdy všichni, mysl je neklidná, přemýšlející a analyzující. Svíčka je ideální pro chvíli odpočinku, meditaci a rozjímání. Energie esence ve svíčce nás podporuje k uvolnění starého, abychom vytvořili prostor pro nové, přicházející....nalaďte se na svůj dech a nechte myšlenky plynout.

Složení- sojový vosk, Citron, Kadidlo, Šalvěj, Fenykl, Diamond Light esence 150ml

Svíčka ozdobena sušenými květy v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

310,00 Kč
Please select variants first