Ručně vyrobena svíčka Hojnost

Ručně vyrobena svíčka Hojnost

Svíčka Hojnost, pokud ve vašem životě není tolik hojnosti, kolik by jste chtěli nehledejte příčinu venku, ale v sobě. Zapalte si svíčku, meditujte, relaxujte a položte si otázky ? co dělám proto, abych se měla lépe? dělám proto něco nebo mě drží strach? a pokud mám pocit že už něco dělám, dělám to už činností nebo zůstává jen u mluvení a myšlení....

Tyto svíčky jsou ideální pro použití v rituálech, k meditaci, k projevení přání, k očištění a harmonizaci prostoru.

Složení Sojový vosk, Coral, Lantana, Passion, Worrai Vetiver, Pačule

Svíčka ozdobena sušenými květy v kombinaci s éterickými oleji lehce provoní váš domov a zpříjemní všední dny

Květiny jsou nejen krásné pro oko, ale jsou také i rozenými léčiteli....Rostliny se odpradávna používaly k léčeni nemoci, ke zklidnění mysli a harmonizaci člověka. Květové esence v sobe obsahuji energeticky otisk rostliny a její životní sily. Pomáhají uvolnit zablokovanou energii a nezpracované emoce, postupně rozpouští pocity, které nás omezují. Esence pomáhají aktivovat naše samoléčebné schopnosti....

Esence v sobě obsahuji energeticky otisk rostliny a její životní sily. Pomáhají uvolnit zablokovanou energii a nezpracované emoce, postupně rozpouští pocity, které nás omezují.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květinovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály.

345,00 Kč