Ručně vyráběna svíčka Sama sebou

Ručně vyrobena svíčka Sama Sebou

Květové esence a éterické oleje přidány do svíčky uvolňují silné citové vazby a pomáhají rozpustit a propustit nepotřebné emoce. Učí nás žít ženskou stránku osobnosti, Vaše pravé Já. Přináší soulad sama se sebou, novou inspiraci a nadšení k tvoření života k vlastní spokojenosti. Poznejte svou jedinečnost a moudrost.Květiny jsou nejen krásné pro oko, ale jsou také i rozenými léčiteli....Rostliny se odpradávna používaly k léčeni nemoci, ke zklidnění mysli a harmonizaci člověka. Květové esence v sobe obsahuji energeticky otisk rostliny a její životní sily. Pomáhají uvolnit zablokovanou energii a nezpracované emoce, postupně rozpouští pocity, které nás omezují. Esence pomáhají aktivovat naše samoléčebné schopnosti....

Esence v sobe obsahuji energeticky otisk rostliny a její životní sily. Pomáhají uvolnit zablokovanou energii a nezpracované emoce, postupně rozpouští pocity, které nás omezují.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květinovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály.

Tyto svíčky jsou ideální pro použití v rituálech, k meditaci, k projevení přání, k očištění a harmonizaci prostoru.

Složení- sojový vosk, šalvěj, majoránka, palmarose, dub ženské květy, andělika, 150g345,00 Kč