Náramky Nicol z růženinu, jadeitu, křištálu

momentálně vyprodáno

Minerální náramek z růženinu, jadeitu, křištálu 

Růženín - je považován za kámen lásky a srdce. Otevírá nás smyslům krásy života. Probouzí v nás něžnost a nesobeckou lásku. Pomůže soustředit vaši pozornost na detail, má uklidňující a účinky.

Jadeit - je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Vhodný k navázání nových přátelství. Přitahuje na člověka, který ho nosí bohatství a do jeho domova blaho a klid. Jadeit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Čistí srdeční čakru.

Křišťál - symbolizuje světlo, povzbuzuje psychiku a samostatnost. Křišťál nás chrání před negativními vlivy. Je to nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křišťál vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši.

Náramek je na průhledném pevném elastickém vlákně a je v univerzální velikosti 17,5-18,5 cm dle velikosti korálků. Vhodný na zápěstí velikosti 15,5-17 cm. Korálky jsou ve velikosti 8mm

Náramek lze na přání upravit, zmenšit nebo zvětšit, kontaktujte nás na kvetoveesence@seznam.cz.

260,00 Kč
Please select variants first