Náramky Nicol z křištálu, howlitu, růžového chalcedonu

momentálně vyprodáno

Minerální náramky z křištálu, howlitu, růžového chalcedonu

Křišťál - symbolizuje světlo, povzbuzuje psychiku a samostatnost. Křišťál nás chrání před negativními vlivy. Je to nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křišťál vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši.

Růžový chalcedon - probouzí laskavost, vlídnost a všechny dobré vlastnosti. Obnovuje dětskou zvědavost společně s ochotou učit se nové věci. Jedná se o duchovní kámen pomáhající rozvíjet vcítění se do duchovního světa.

Howlit - neboli magnezit se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen, vhodný pro příliš aktivní mysl, učí nás trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Vzbuzuje touhu po poznání.

Náramek je na průhledném pevném elastickém vlákně a je v univerzální velikosti 17,5-18,5 cm dle velikosti korálků. Vhodný na zápěstí velikosti 15,5-17 cm. Korálky jsou ve velikosti 4mm

Náramek lze na přání upravit, zmenšit nebo zvětšit, kontaktujte nás na kvetoveesence@seznam.cz.

210,00 Kč
Please select variants first