Náramky Nicol z achátu, růžového chalcedonu, howlitu

momentálně vyprodáno

Minerálový náramek ze světle zeleného achátu, růžového chalcedonu a howlitu 

Achát - je spojený s přírodou, se schopnosti obnovit narušenou rovnováhu, je to kámen nových počátků a podporuje odstraňování duchovních bloků nebo spoutání. Jako kámen hojnosti, přitahuje bohatství. Rozumově orientovaným lidem pomáhá rozvíjet intuici a silně intuitivně založeným lidem umožňuje nasměrovat energií k praktickým věcem. Zvyšuje duševní a citovou přizpůsobivost a zlepšuje schopnost rozhodování.

Růžový chalcedon - probouzí laskavost, vlídnost a všechny dobré vlastnosti. Obnovuje dětskou zvědavost společně s ochotou učit se nové věci. Jedná se o duchovní kámen pomáhající rozvíjet vcítění se do duchovního světa.

Howlit, neboli také magnezit se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen, vhodný pro příliš aktivní mysl, učí nás trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Vzbuzuje touhu po poznání.

Náramek je na průhledném pevném elastickém vlákně a je v univerzální velikosti 17,5-18,5 cm dle velikosti korálků. Vhodný na zápěstí velikosti 15,5-17 cm. Korálky jsou ve velikosti 4 mm, křištál 6 mm

Náramek lze na přání upravit, zmenšit nebo zvětšit, kontaktujte nás na kvetoveesence@seznam.cz.


220,00 Kč
Please select variants first