Náramky Nicol z regalitu, nefritu, fialového chalcedonu

momentálně vyprodáno

Minerálový náramek z regalitu, nefritu, fialového chalcedonu

Regalit -je pomocník ve stresu, přináší klid a pohlcuje negativní energii. Zajišťuje duševní rovnováhu, přináší odhodlání k naplnění svých záměrů. Podněcuje čestné chování k sobě samému. Nabízí pomoc při řešení konfliktů a podněcuje rychlé rozhodování.

Křištál - je to nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křišťál vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši.

Fialový chalcedon - je kámen dodávající sílu mezilidským vztahům, zvyšuje vnitřní stabilitu skupin, pohlcuje negativní energií. Uvádí mysl, tělo i ducha do vzájemné harmonie, vyvolává touhu počínat si laskavě a štědře. Zahání z duše nepřátelství a mění melancholií v radost.

Náramek je na průhledném pevném elastickém vlákně a je v univerzální velikosti 17,5-18,5 cm dle velikosti korálků. Vhodný na zápěstí velikosti 15,5-17 cm. Korálky jsou ve velikosti 8mm

Náramek lze na přání upravit, zmenšit nebo zvětšit, kontaktujte nás na kvetoveesence@seznam.cz.

260,00 Kč