Náramky Nicol z jadeitu, křištálu a kouřového křištálu

momentálně vyprodáno

Minerálový náramek z jadeitu, křištálu a kouřového křištálu

Jadeit  je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Vhodný  k navázání nových přátelství. Přitahuje na člověka, který ho nosí bohatství a do jeho domova blaho a klid. Jadeit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Čistí srdeční čakru. 

Kouřový křišťál - zvyšuje vyrovnanost a koncentraci a odbourává psychické těžkosti a navozuje stav emocionálního klidu. Také vylepšuje komunikační dovednosti. Podněcuje logické myšlení, selský rozum zdravé sebevědomí. Podporuje také pragmatické myšlení.

Křištál - je to nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křišťál vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši. 

Náramek je na průhledném pevném elastickém vlákně a je v univerzální velikosti 17,5-18,5 cm dle velikosti korálků. Vhodný na zápěstí velikosti 15,5-17 cm. Korálky jsou ve velikosti 8mm


Náramek lze na přání upravit, zmenšit nebo zvětšit, kontaktujte nás na kvetoveesence@seznam.cz.

260,00 Kč