Harmonizující sada 7.čakra

Harmonizující sada na podporu čakry, obsahuje květové esence, 2 x tělovou svící a energetickou svíci 7 čakry

Čakry jsou naše vibrační energetická centra, ale mají na starost, také emoční oblast v lidském těle. Někdy naše energie a tím pádem i náš život stagnují, protože se nedokážeme odpoutat od minulosti, od zážitků či pocitů. které jsme zažili, od lidí, od minulých zkušeností anebo se neumíme zbavit myšlenek a emocí, které jsou spojeny s minulostí a tím nemůže energie volně proudit ani v našem těle ani v energetickém systému. Pokud tomu tak je, je náš život bez energie, vitality, radosti i zdraví

Když začneme zpracovávat naše situace, zážitky, emoce, které sebou neseme roky, začnou se čakry harmonizovat, bloky uvolnovat a promítne se to i do našeho života a zdraví.

Sedmá čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku,  je zde výchozí bod pro projevy energií všech ostatních čaker. Je to místo odkud začala naše cesta životem, sem se vrátíme na konci našeho vývoje.

Nerovnováha v čakře bez otevření sedmé čakry má člověk pocit oddělenosti, stále není zbaven pocitu strachu, destrukce, deprese. Chybí životní radosti a nedostatečná sila k činu a rozhodnutí.

Květové esence 30 ml alkohol 38´%, voda, vibrační výtažek květových esencí podporující 7 čakru

Tělová svíce 7 čakra 100% bavlna, kosmetický včelí vosk

Energetická svíce 7 čakra palmový vosk vibrační výtažek květových esencí podporující 7 čakru

480,00 Kč