Harmonizující sada 6.čakra

Harmonizující sada na podporu čakry, obsahuje květové esence, 2 x tělovou svící a energetickou svíci 6 čakry

Čakry jsou naše vibrační energetická centra, ale mají na starost, také emoční oblast v lidském těle. Někdy naše energie a tím pádem i náš život stagnují, protože se nedokážeme odpoutat od minulosti, od zážitků či pocitů. které jsme zažili, od lidí, od minulých zkušeností anebo se neumíme zbavit myšlenek a emocí, které jsou spojeny s minulostí a tím nemůže energie volně proudit ani v našem těle ani v energetickém systému. Pokud tomu tak je, je náš život bez energie, vitality, radosti i zdraví

Když začneme zpracovávat naše situace, zážitky, emoce, které sebou neseme roky, začnou se čakry harmonizovat, bloky uvolnovat a promítne se to i do našeho života a zdraví.

Šestá čakra je zde sídlo ducha a porozumění,  jsou zde uvědomovací procesy, můžeme tak vytvářet nové reality a staré rušit. Síla naší představivosti zde plodí energii ke splnění přání, změnám nebo kreativním myšlenkám.

Nerovnováha v čakře nejčastěji je to zatížení hlavy, člověk žije výhradně svým rozumem a intelektem, tím, že se člověk řídí rozumem, platí pro něj jen takové pravdy, které jdou logicky vysvětlit,  vnitřní duchovní poznání člověk odmítá.

Květové esence 30 ml alkohol 38´%, voda, vibrační výtažek květových esencí podporující 6 čakru

Tělová svíce 6 čakra 100% bavlna, kosmetický včelí vosk

Energetická svíce 6 čakra palmový vosk vibrační výtažek květových esencí podporující 6 čakru

480,00 Kč