Harmonizující sada 4 čakra

Harmonizující sada na podporu  čakry, obsahuje květové esence, 2 x tělovou svící a energetickou svíci 4 čakry,

Čakry jsou naše vibrační energetická centra, ale mají na starost, také emoční oblast v lidském těle. Někdy naše energie a tím pádem i náš život stagnují, protože se nedokážeme odpoutat od minulosti, od zážitků či pocitů. které jsme zažili, od lidí, od minulých zkušeností anebo se neumíme zbavit myšlenek a emocí, které jsou spojeny s minulostí a tím nemůže energie volně proudit ani v našem těle ani v energetickém systému. Pokud tomu tak je, je náš život bez energie, vitality, radosti i zdraví

Když začneme zpracovávat naše situace, zážitky, emoce, které sebou neseme roky, začnou se čakry harmonizovat, bloky uvolnovat a promítne se to i do našeho života a zdraví.

Čtvrtá čakra je zdrojem lásky a světla, nachází se zde schopnost vciťování se, soucítění a naladění se na druhé. Úloha čakry srdce je sjednocování skrze lásku. Otevřená, čakra srdce má na ostatní uzdravující účinek. 

Nerovnováha v čakře člověk je lehce zranitelný a přecitlivělý, má strach z odmítnutí, je závislý na lásce a náklonností ostatních, když je odmítnutý, cítí se zraněný, má strach ze zklamání. Je zde tendence k přehnané kritice a přehnaným nárokům.

Květové esence 30 ml alkohol 38´%, voda, vibrační výtažek květových esencí podporující 4 čakru

Tělová svíce 4 čakra 100% bavlna, kosmetický včelí vosk

Energetická svíce 4 čakra palmový vosk vibrační výtažek květových esencí podporující 4 čakru

480,00 Kč