Harmonizující sada 2.čakra

Harmonizující sada na podporu 2 čakry, obsahuje květové esence, 2 x tělovou svící a energetickou svíci 2 čakry,

Čakry jsou naše vibrační energetická centra, ale mají na starost, také emoční oblast v lidském těle. Někdy naše energie a tím pádem i náš život stagnují, protože se nedokážeme odpoutat od minulosti, od zážitků či pocitů. které jsme zažili, od lidí, od minulých zkušeností anebo se neumíme zbavit myšlenek a emocí, které jsou spojeny s minulostí a tím nemůže energie volně proudit ani v našem těle ani v energetickém systému. Pokud tomu tak je, je náš život bez energie, vitality, radosti i zdraví

Když začneme zpracovávat naše situace, zážitky, emoce, které sebou neseme roky, začnou se čakry harmonizovat, bloky uvolnovat a promítne se to i do našeho života a zdraví.

Druhá čakra je spojena s tvořivostí, sexualitou a se schopností vyjádřit a pojmenovat své pocity a emoce, učí nás, že emoce i pocity mají svou příčinu.

Nerovnováha této čakry vede k závislostem, pocitům prázdnoty a nespokojenosti, srovnávání s ostatními. Ztrácíme sebekontrolu, máme negativní myšlenky, vůči sobě i svému vzhledu. Objevují se dávné, neopodstatněné strachy, úzkostí. Člověk se stále něčím zaměstnává, aby nemusel myslet na bolestné až traumatické okamžiky. 

Květové esence 30 ml alkohol 38´%, voda, vibrační výtažek květových esencí podporující 2 čakru

Tělová svíce 2 čakra 100% bavlna, kosmetický včelí vosk

Energetická svíce 2 čakra palmový vosk vibrační výtažek květových esencí podporující 2 čakru

480,00 Kč