Čakrová svíčka 7 čakra

Ručně dělaná svíčka má sladkou, kořeněnou vůni, její energie nám pomáhá dělat pořádek v mysli a se dostává do klidu i naše duše, přináší klid a krásno, uvolňuje nás do hloubky našich emocí, harmonizuje a zlepšuje náladu.

Tato čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Otevírá vědomí k vlastní podstatě a všudypřítomného bytí. Nejvíce otevřená je tehdy, pokud jsou v harmonii ostatní čakry. 

Složení sojový vosk, Růžové dřevo, Skořice, Worrai

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály.

Tyto svíčky jsou ideální pro použití v rituálech, k meditaci, k projevení přání, k očištění a harmonizaci prostoru. 

359,00 Kč