Čakrová svíčka 6 čakra

Ručně vyrobena svíčka má příjemnou uklidňující vůni, která pozvedá naši mysl, vnitřní představy a obnovuje naši intuici a víru naše potenciálu. Uvolňuje nás od minulostí a nepotřebných emocí. 

Šestá čakra nás spojuje s intuici a duchovními silami. Dovršuje vědomé vnímání bytí. Disharmonická funkce se projevuje "zatíženou hlavou". Je-li tok touto čakrou omezen, je pro člověka jedinou opravdovou skutečností vnější, viditelný svět. 

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály.

Tyto svíčky jsou ideální pro použití v rituálech, k meditaci, k projevení přání, k očištění a harmonizaci prostoru. 

Složení sojový vosk, Vavřín, Levandule, Pigface

359,00 Kč