Čakrová svíčka 4 čakra

Ručně vyrobena svíčka má jemnou, bylinkovou vůni, přináší hlubokou relaxaci a uvolnění, ladí nás na naše srdeční záležitosti, pomáhá oprostit se od zaseknutých myšlenek a tiší stavy neklidu, osloví nás při procesu sebeobjevování a duchovním vývoji. 

Srdeční čakra přináší sjednocení skrze lásku. Posiluje a otevírá srdce, vztah k sobě, k lidem a celému světu, nesobeckost, soucit. Disfunkce čakry se může projevovat závislostí, bezcitností, neschopností lásku dávat a přijímat. 

Složení - sojový vosk, Levandule, Ylang Ylang, Angelika, 180 ml

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály.

Tyto svíčky jsou ideální pro použití v rituálech, k meditaci, k projevení přání, k očištění a harmonizaci prostoru. 

359,00 Kč