Čakrová svíčka 3 čakra

Ručně vyrobena svíčka má svěží, kořeněnou vůni, její energie je rozveselující a harmonizující, přináší pozitivní výhledy do budoucnosti, člověk posunuje své hranice a limity. Podporuje naší osobní sílu.

Třetí čakra je sídlem osobnosti, sebevědomí a schopnosti dosáhnout svých cílů. Při chybné funkci dochází ke ztrátě odvahy a svobodné vůle - tendence vše ovládat. Při aktivní čakře je v nás pocit míru, vnitřní harmonie sám se sebou, s životem a se svým postavením v něm

Složení Sojový vosk, Mandarinka, Rozmarýn, Silky Oak

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály.

Tyto svíčky jsou ideální pro použití v rituálech, k meditaci, k projevení přání, k očištění a harmonizaci prostoru. 

359,00 Kč