Čakrová svíčka 2 čakra

Ručně vyrobena svíčka má citrusovo lehce květinové aroma, její energie nás povzbuzuje, je vhodná pokud chceme naladit se na své pocity, rozpoznat co nám přináší a uvolnit je, pomáhá rozpouštět obavy a dává prostor pro lásku.

Druhá čakra  souvisí s emocemi, mezilidskými vztahy, sexuální energií a tvořivostí. Zablokování způsobuje sexuální chladnost a potlačování emocí. Harmonická funkce otevřené čakry se projevuje v přirozeném splývání s proudem života a svými pocity.

Složení sojový vosk, Bergamot, Citron, Willowherb, 180ml

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květinovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály.

Tyto svíčky jsou ideální pro použití v rituálech, k meditaci, k projevení přání, k očištění a harmonizaci prostoru. 

359,00 Kč