Čakrová svíčka 1 čakra

Ručně vyrobena svíčka má sladko dřevitou vůni, energie svíčky má podpůrnou a povzbuzující energií ve složitějším období, uvolňuje napětí a vytváří hřejivou a uklidňující atmosféru, podporuje nové začátky a nové možnosti.

Tato čakra  je spojena se zemí, její energií a se vším, co s ní souvisí. Dále má vztah k materiálnímu světu a aspektům základní existence (pití, jídlo, pocit bezpečí). Zablokování způsobuje nedostatek síly fyzické, duchovní a duševní, pocit nejistoty. Harmonizací vrací radost, vitalitu, odstraňuje primární strachy.

Naše mysl vytváří spojení mezi vůní a našimi emocemi, prostředím a vzpomínkami. Z nosu do mozku: látky v esenciálním oleji zasáhnou receptory v našem nose, což ovlivní tu část našeho mozku, která kontroluje naši náladu. Když rozehřejete svíčku, vyvoláte energií esence. Použití esenciálních olejů a květových esencí je efektivní způsob, jak se k těmto spojům dostat.

Dbejte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodu, nenechávejte svíčku dohořet úplně, zhasněte jí, když zůstává cca 10 mm vosku. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Svíčky Essencies jsou ručně vyráběné, dlouho hořící svíčky naplněné sojovým voskem, bylinkami, květinovými esencemi a éterickými oleji, některé v sobě mají minerály.

Tyto svíčky jsou ideální pro použití v rituálech, k meditaci, k projevení přání, k očištění a harmonizaci prostoru. 

Složení sojový vosk, Cedr, Pomeranč, Waratah, 180ml

359,00 Kč